Znaleziono 0 artykułów
07.10.2022

Dua Lipa w kreacji w stylu Audrey Hepburn w „Śniadaniu u Tiffany’ego”

07.10.2022
Dua Lipa (Fot. Getty Images)

Dua Lipa nie boi się stawiać na swoim w kwestii mody, czego dowodem są jej błyszczące, szyte specjalnie dla niej sceniczne kreacje od Balenciagi, a także ultrakrótkie minisukienki od Ludovica de Saint Sernina czy Dilary Findikoglu, których mnóstwo na instagramowym koncie piosenkarki. Look Duy z końca września 2022 roku to jednak bardziej klasyczne podejście do stylu.

Dua Lipa skradła skradła show podczas pierwszej edycji Albie Awards, która odbyła się 29 września w Nowym Jorku. 27-letnia piosenkarka wybrała na tę okazję look, który przywodzi na myśl charakterystyczny styl legendarnej Audrey Hepburn, a konkretnie jej kreację z kultowego „Śniadania u Tiffany’ego”. Dua miała na sobie czarną, podkreślającą figurę sukienkę maksi Versace ozdobioną złotymi guzikami z wizerunkiem Meduzy, logo włoskiego domu mody, do której dobrała czarną kopertówkę w kształcie kwadratu, czarne satynowe czółenka oraz, oczywiście, kolczyki Tiffany & Co. Kolejnym ukłonem w stronę Audrey było upięcie w stylu retro – któż mógłby zapomnieć kok Holly Golightly widziany przez szybę flagowego sklepu jubilerskiego na Piątej Alei?

Kreacja od Versace jest sporym odstępstwem od typowych, imprezowych wyborów Duy i pokazuje lekkość, z jaką piosenkarka nosi supereleganckie kreacje. Być może Lipa skłania się ku stylistyce starego Hollywood? Właśnie udowodniła, że to coś dla niej.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Alex Kessler
Proszę czekać..
Zamknij