Znaleziono 0 artykułów
16.10.2022

Błysk na wielu poziomach: Fryzura z pokazu Chanel wiosna-lato 2023

16.10.2022
Fot. Pascal Le Segretain / Getty Images

W urodzie luksusowy wygląd nie musi oznaczać dużego nakładu pracy. Dowód? Przyciągające spojrzenie eleganckie uczesanie, jakie na sezon wiosna-lato 2023 lansuje dom mody Chanel. Bez problemu powtórzysz je w swoim własnym.

Chwile po tym, jak Kristen Stewart zasiadła w pierwszym rzędzie pokazu, prezentując swój grunge'owy look, modelki, takie jak Irina Shayk i Jill Kortleve, zaprezentowały bardziej eleganckie i dopracowane fryzury na wybiegu Chanel. Towarzystwo wilgotnej skóry i jagodowych ust kusi, żeby spróbować odtworzyć całość w domowych warunkach. Na szczęście jest to łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać.

Fot. Pascal Le Segretain / Getty Images

Zaczesane do tyłu włosy, spięte biżuteryjną spinką z emblematem Chanel na wysokości karku, to ten rodzaj niskiego kucyka, od którego nie można oderwać wzroku. Najbardziej zjawiskowy element? Połysk dający wrażenie luksusowości, który swoją intensywnością może konkurować tylko z równie świetlistym wykończeniem cery.

Fot. Pascal Le Segretain /  Getty Images

Sztuczka, która pozwala na uzyskanie tak idealnie gładkiej tafli włosów, polega na użyciu szczotki z delikatnego włosia, nasączonej odżywczym olejkiem oraz dużej ilości lakieru do włosów, aby jeszcze bardziej wygładzić fryzurę i zwiększyć jej połysk. Do powtórzenia looku z pokazu Chanel nie trzeba mieć bardzo długich włosów – nawet na wybiegu pojawiły się wersje fryzury wykonane na włosach do szyi. Najważniejszym detalem jest jednak biżuteryjna spinka. Gdy wepniesz ją we włosy, całość będzie gotowa na pokaz.

Fot. Pascal Le Segretain / Getty Images)

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij