Znaleziono 0 artykułów
06.10.2022

Kim Kardashian zmysłowa jak Monica Bellucci

06.10.2022
(Fot. Acielle / Style du Monde)

Cekiny, czerń, obcisłe fasony – odkąd Kim Kardashian pokochała kreacje Dolce & Gabbana, upodobniła się do seksbomby lat 90., Moniki Bellucci. Oto nowy rozdział stylu influencerki.

Odkąd Kim Kardashian po raz pierwszy wystąpiła na wybiegu Dolce & Gabbana podczas tygodnia mody w Mediolanie, gwiazda zmienia styl. W przeszłości nosiła futurystyczne stroje Balenciagi – chodziła nawet w lipcowym pokazie haute couture paryskiego domu mody i pojawiła się w jego kampanii na jesień-zimę 2022. Teraz w pełni oddaje się maksymalistycznemu glamourowi, nad którym unosi się duch nostalgii.

Gwiazda pokazała się w kreacji z kolekcji Ciao, Kim stworzonej z duetem Dolce & Gabbana, na którą złożyły się projekty inspirowane bogatym archiwum włoskiej marki. Kardashian towarzyszyła najstarsza córka North West. Czarna stylizacja mamy składała się z gorsetowej minisukienki, satynowego płaszcza i prześwitującego body z dekoltem w kształcie tuniki. Dodatki? Satynowe rękawiczki i czółenka na szpilce.

Teraz Kardashian znów trafiła na pierwsze strony gazet dzięki stylizacji w cętki. Czego możemy się spodziewać po nowej erze stylu Kim? Mamy nadzieję, że jeszcze więcej retro seksapilu.

Artykuł oryginalnie ukazał się na vogue.co.uk. 

Alex Kessler
Proszę czekać..
Zamknij