Znaleziono 0 artykułów
03.09.2021

Trend na teraz: Klamerki do włosów

03.09.2021
Fot. Getty Images

Bella Hadid, Kaia Gerber i Kendall Jenner czeszą się jak kiedyś Rachel z „Przyjaciół”, upinając włosy spinkami.

Choć powrót trendów fryzjerskich z lat 90. obserwujemy już od kilku sezonów, dopiero teraz czeka nas szczyt popularności akcesoriów z czasów dzieciństwa. Współczesne it girls – siostry Jenner czy Hadid – lansują klamerki na włosach.

Fot. instagram.com/haileybieber

Jednym służą do celów użytkowych. Dla innych są dopełnieniem stylizacji w całości czerpiącej z estetyki lat 90., jak w przypadku Kai Gerber, Elsy Hosk oraz Emily Ratajkowski. Podczas gdy część gwiazd zwraca się ku klasyce, spora grupa wybiera awangardę.

Fot. instagram.com/rosiehw

Bez względu na styl zębate spinki możemy łączyć z casualowymi zestawami i tymi nieco bardziej formalnymi. Aby poddać się trendowi, nie potrzeba zasobnego portfela. Moda ta pozwala też na szybkie stworzenie niebanalnej fryzury. Chcesz upiąć grzywkę? A może spiąć jedynie partię włosów w stylu bliźniaczek Olsen? Możliwości są nieograniczone.

Fot. instagram.com/kendalljenner

Aby przyjrzeć się, jak dzięki klamerkom włosy stylizowały Margot Robbie w „Wilku z Wall Street”, Rachel w „Przyjaciołach” czy Julia Roberts w „Erin Brockovich”, zobacz naszą galerię.

Materiał ukazał się oryginalnie na Vogue.com.au.

Angelica Xidias
Proszę czekać..
Zamknij