Znaleziono 0 artykułów
28.08.2023

Kok: Klasyk kopenhaskiego street style’u

28.08.2023
(Fot. Acielle / Style du Monde)

Choć boby i fryzury typu hush cut są niezwykle modne, jest coś niezastąpionego w prostym i szybkim upięciu włosów w kok. Minimalistyczny styl został właśnie odświeżony dzięki kopenhaskiemu tygodniowi mody, podczas którego uczestniczki pokazów wybierały zarówno jego gładkie, błyszczące wersje, jak i te luźniejsze, z dużą ilością naturalnej tekstury.

Praktyczny i niewymagający wysiłku kok – zwłaszcza upięty nisko – jest fryzurą, która podniesie rangę każdego stroju. Można go nosić zarówno w dzień, jak i podczas wieczorowych okazji, za każdym razem świetnie eksponując makijaż. To również najlepszy sposób na podkreślenie ciekawego dekoltu. W ciągu dnia w praktyczny sposób utrzymuje włosy z dala od twarzy, a jednocześnie wygląda świetnie.

W Kopenhadze uczestniczki pokazów stylizowały swoje koki na wiele sposobów. Niektóre wybierały metodę skręcania i upinania, inne tworzyły swobodne pętelki. Kolorowe gumki do włosów zostały przez nie wykorzystane w celu dodania ciekawego detalu do niektórych stylizacji. To proste i świetne rozwiązanie, nie tylko na lato. Zobaczcie najciekawsze upięcia, które zauważyliśmy podczas tygodnia mody w Kopenhadze.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij