Znaleziono 0 artykułów
15.08.2022

Boskie wakacje dojrzałych gwiazd

15.08.2022
Carla Bruni (Fot. Getty Images)

Życie zaczyna się po pięćdziesiątce. Jennifer Lopez wyszła za mąż, Carla Bruni spędza wakacje na jachcie, Sharon Stone publikuje zdjęcia w bikini. Lato 2022 roku należy do pięknych, szczęśliwych i dojrzałych kobiet.

Wakacje spędza na pokładzie jachtu, który dryfuje po wodach Formentery, ma na sobie dżinsowe szorty i tank top na czarnym bikini. Bryza rozwiewa jej długie włosy, a ona całuje swojego opalonego ukochanego. Nie, to nie kolejna gwiazda, o którą zabiegają hollywoodzcy producenci, ani dwudziestokilkuletnia królowa list przebojów. To 54-letnia była pierwsza dama Francji, Carla Bruni. Modelka i matka dwójki dzieci, która obecnie wraz z mężem, Nicolasem Sarkozym, odbywa rejs po Morzu Śródziemnym, jest piękna, beztroska i ma ponad 50 lat.

Kolejnym przykładem zadowolonej z siebie dojrzałej kobiety może być 64-letnia Sharon Stone, która w ostatnich tygodniach błyszczała na czerwonym dywanie, a następnie opublikowała sensacyjne zdjęcia w bikini na basenie. Z kolei 56-letnia Cindy Crawford spędza wakacje na rodzinnej wyspie w Ontario w Kanadzie, gdzie pływa łodzią motorową po jeziorze, pochłania najnowsze książki Liane Moriarty i wygląda lepiej niż kiedykolwiek w bikini Melissy Odabash. Jej córka Kaia Gerber ujęła to najlepiej w komentarzu pod jej zdjęciem: „Gorąca!”.

Jennifer Lopez – 53-letnia świeżo upieczona żona – wyruszyła w podróż poślubną z Benem Affleckiem. W ostatnich kilku tygodniach pokazywała się w zwiewnych sukienkach, butach na platformie i z ukochanym u boku. – Życie daje nam dużo powodów do radości – powiedziała Jennifer, kiedy podzieliła się nowiną o ślubie. – Pewnego dnia może nadejść najlepsza chwila twojego życia w Las Vegas o wpół do pierwszej nad ranem w tunelu miłości – dodała. Stare powiedzenie, że „życie zaczyna się po czterdziestce”, ewidentnie wymaga uaktualnienia.

Brytyjka Liz Hurley w wieku 57 lat traktuje rolę ambasadorki własnej linii odzieży, którą założyła w 2005 roku, poważnie. Hurley opublikowała ostatnio rolkę na Instagramie, gdzie widać ją na jachcie ubraną w turkusowe bikini. Eksponowało boskie ciało. Tego lata brakuje nam tylko, aby najlepsza influencerka strojów kąpielowych, 55-letnia Salma Hayek, zaczęła udostępniać swoje wakacyjne zdjęcia.

Choć żyją w świecie, który fetyszyzuje młodość, te pięćdziesięciolatki doceniają wolność. Podczas gdy ich młodsze koleżanki są zajęte budowaniem kariery, zmaganiem się z problemami w związkach lub wychowywaniem dzieci, one osiągnęły sukces, mają odchowane dzieci i mogą odetchnąć z ulgą. Oczywiście przeciętne pięćdziesięciolatki nie mają jachtów, prywatnych odrzutowców i milionów na koncie. Ale nawet zwykłym śmiertelniczkom przypominają, że przyjemności – przygody, romanse, plażowanie – nie mają ograniczeń wiekowych.

Tekst ukazał się w oryginale na vogue.co.uk

Kerry McDermott
Proszę czekać..
Zamknij