Znaleziono 0 artykułów
19.06.2022

Leslie Mann z córkami Maude i Iris Apatow w modowej odsłonie

19.06.2022
Fot. Getty Images

Alert dla wszystkich śledzących modne duety matki – córki w świecie show-biznesu! W pierwszych rzędach pokazów zadebiutowało właśnie nowe rodzinne trio: aktorka Leslie Mann i jej córki Maude i Iris Apatow.

Salmie Hayek i jej córce Valentinie (widziane w pierwszym rzędzie pokazu Balenciagi, a ostatnio debiutujące razem na okładce „Vogue Mexico”) wyrosła nie lada konkurencja w kategorii sławnych rodzin. Wszystko przez Leslie Mann i jej córki Maude i Iris Apatow – modowe trio, które pojawiło się na ostatnim pokazie Louis Vuitton w San Diego.

Fot. Getty Images

Mann w towarzystwie swoich córek pojawiła się w pierwszym rzędzie w Salk Institute, gdzie projektant i dyrektor artystyczny domu mody, Nicolas Ghesquière, zaprezentował sylwetki godne kosmicznych wojowników. W rolach modelek wystąpiły m.in. mistrzynie olimpijskie Eileen Gu i Dalilah Muhammad, a także nowa ulubienica Louis Vuitton, Hoyeon Jung. Nie ma wątpliwości, że Mann bez trudu zdobyłaby tytuł najbardziej stylowej mamy wśród wszystkich zgromadzonych – w jej stylizacji królowały szerokie tweedowe spodnie z androgenicznej kolekcji Louis Vuitton na jesień 2022, do których aktorka dobrała prostą białą koszulę i czerwoną pomadkę na ustach.

Zostawiając na chwilę wygląd, warto przypomnieć komediowy talent Mann, który wykorzystywała na dużym ekranie, zanim na świat przyszli partnerzy Maude z „Euforii”Zendaya i Jacob Elordi. Mann należy do stałej obsady filmów swojego męża Judda Apatowa od 1996 roku, gdy para poznała się na planie filmu „Telemaniak”. Ci, którzy nie znają jej artystycznego dorobku, powinni zacząć od filmu „Wpadka” i jej roli starszej siostry Debbie. Wracając do pokazu – w idealnie skrojonym outficie Mann zachwyca jak w najlepszej roli życia.

 

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.com

 

Kerry McDermott
Proszę czekać..
Zamknij