Znaleziono 0 artykułów
30.05.2022

Margaret Qualley: Księżniczka Cannes

30.05.2022
Fot. Virgile Guinard / Chanel

Margaret Qualley na festiwalu w Cannes promowała film „Stars at Noon”. Na czerwonym dywanie pokazała się w sukni z kolekcji haute couture Chanel. Tylko u nas zdjęcia zza kulis przygotowań aktorki do wielkiego wyjścia.

75. festiwal filmowy w Cannes obfitował w premiery wyjątkowych filmów oraz niezapomniane kreacje z czerwonego dywanu. Margaret Qualley powróciła do Cannes z filmem „Stars at Noon” w reżyserii Claire Denis. – Po raz pierwszy w konkursie startuje mój film. Jestem bardzo szczęśliwa – mówiła aktorka.

Na czerwony dywan 27-letnia ambasadorka Chanel założyła zapierający dech w piersiach look z wybiegu paryskiego domu mody. Do sukni w kolorze przydymionej szarości z organzy (look 36 z kolekcji couture na sezon jesień-zima 2021) dobrała dodatki  – wiszące kolczyki Signature Ultime z 18-karatowego białego złota i diamentów oraz czarne czółenka. – Czuję się jak księżniczka i mam nadzieję, że tak też wyglądam – mówi Qualley na chwilę przed wyjściem na czerwony dywan. – Uwielbiam Chanel za ponadczasowość – projekty domu mody są przemyślane i eleganckie – mówi.

A co z fryzurą i makijażem? – Od dawna jestem fanką Isabelle Adjani, więc próbowaliśmy nawiązać do jej wyglądu – wyjaśnia aktorka. Qualley zdecydowała się na czerwone usta i zaczesane do góry brwi. Naturalnie kręcone włosy zebrano w luźny kucyk, który ozdabiała ogromna kokarda z czarnej organzy.

Zobacz, jak Margaret przygotowywała się do wyjścia na canneński czerwony dywan.

Artykuł po raz pierwszy ukazał się na Vogue.co.uk.

Makijaż Margaret był stonowany i naturalny. Inspiracją dla niego była francuska piękność Isabelle Adjani.

By osiągnąć pożądany efekt, użyto produktów do makijażu Chanel.

Suknia Qualley – look 36 z kolekcji Chanel haute couture na sezon jesień-zima 2021 – czeka na swoją wielką chwilę na czerwonym dywanie.

Zbliżenie na delikatne guziki sukni Chanel couture.

Dodatkami wybranymi przez Qualley były kolczyki z kolekcji high jewellery Chanel i elegancka kokarda z czarnej organzy.

Chwila oddechu przed premierą.

– Czuję się jak księżniczka i mam nadzieję, że tak też wyglądam – mówi Qualley.

Alex Kessler
Proszę czekać..
Zamknij