Znaleziono 0 artykułów
26.09.2022

Klapki na koturnach godne diwy

26.09.2022
Fot. East News

Styl Mariah Carey można opisać trzema hasłami, to: sukienki o syrenim kroju, błyszczące materiały i wysokie obcasy. Z ostatnich gwiazda nie rezygnuje nawet, gdy jest off-duty. 

Mariah Carey można śmiało nazwać ekspertką od oszałamiających butów niezależnie od tego, czy pojawia się na czerwonym dywanie w jednej ze swoich efektownych sukni o syrenim kroju od Oscara de la Renty, czy występuje na scenie w czółenkach wysadzanych kryształkami od Giuseppe Zanottiego. Wielokrotnie nagradzanej piosenkarce trudno ukryć słabość do niebotycznych obcasów – wybiera je nawet w casualowe dni.

53-letnia piosenkarka została zauważona przez fotografów, gdy opuszczała jeden z hoteli w Nowym Jorku. Carey miała na sobie stylizacje w stonowanym kolorze, którą uzupełniały sandały Gucci na koturnie. Wybór obuwia można określić nawet jako zachowawczy, biorąc pod uwagę modową reputację piosenkarki. Główną częścią stroju była długa cielista sukienka z głębokim dekoltem w kształcie litery V. Stylizację dopełniały beżowy kardigan oraz oversize’owe okulary o motylim kształcie.

Legenda muzyki pop podtrzymuje status diwy, nawet w dni wolne od pracy. Bez wątpienia można osiągnąć podobny efekt, wybierając parę casualowych sandałów na koturnie, upewniając się, że mają przynajmniej ośmiocentymetrowy obcas.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Alex Kessler
Proszę czekać..
Zamknij