Znaleziono 0 artykułów
25.10.2022

Najlepsze kostiumy na Halloween w duecie

25.10.2022
Mary-Kate i Ashley Olsen / Fot. Getty Images

Uwielbiasz Halloween? Zabawa w najbardziej przerażającym dniu w roku jest jeszcze lepsza, gdy masz u boku najlepszą przyjaciółkę. Przebierzcie się za słynny popkulturowy duet – Blair i Serenę, Thelmę i Louise albo siostry Stark z „Gry o tron”.

Oto 13 popkulturowych pomysłów na stroje na Halloween.

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.co.uk

1/13 Thelma i Louise

Powrót do 1991 r., ery dżinsu. Najlepsze elementy tego stylu? Bandany noszone na głowie nie tylko w wakacje. Weźcie przykład z „Thelmy i Louise”.

2/13 Plotkara

Przyjaciółki i rywalki z Upper East Side różniły się stylem – Serena uwielbiała błysk i boho, Blair – klasykę i, oczywiście, opaski do włosów.

3/13 Serena i Venus Williams

A może by tak looki w klimacie sióstr Williams? Wystarczą tenisowe stroje, rakiety i… puchary.

4/13 Mary-Kate i Ashley Olsen

Zapomnijcie o ich filmowych wcieleniach. Bliźniaczki Olsen najbardziej szykowne są poza ekranem. Czerń, oversize, luźne fale. A jeśli look wydaje się jeszcze za mało charakterystyczny, dołóż kubek kawy ze Starbucksa. Mary-Kate i Ashley wciąż wspomagają się kofeiną.

5/13 Kylie Jenner z córką Stormi Webster

A może kostium dla mamy i córki? Przebierz się za Kylie Jenner, a kumpelę namów, żeby przeobraziła się w Stormi. Najważniejsze są akcesoria – torebki mini od projektantów i dziecięce wersje słynnych sneakersów.

6/13 Gra o Tron

Jeśli czujecie się jak siostry, możecie też spróbować zestawów inspirowanych Sansą i Aryą Starkównami. A jeśli „Gra o tron” już wam się znudziła, może sięgniecie po postaci z „Rodu smoka”?

7/13 Paris Hilton i Nicole Richie w programie Simple life

Przypomnijcie sobie kultowy program „Proste życie” z Paris Hilton i Nicole Richie z początku lat 2000. Zdecydujcie się na kuse topy i biodrówki.

8/13 Pamiętniki księżniczki

A może by tak powrócić do początków „Pamiętnika księżniczki”? Wtedy na miejscu jest szkolny mundurek z kokardą.

9/13 Clueless

Kostium w szkocką kratę to najsłynniejszy strój z filmu „Clueless. Słodkie zmartwienia”. Z pewnością godny powtórzenia. Najlepiej w duecie.

10/13 Black Swan

Macie do wyboru zainspirować się klasycznym baletem, wybierając tutu, a włosy zaczesując w ciasny kok, albo złożyć hołd Mili Kunis i Natalie Portman z „Czarnego łabędzia” w czarnym lub białym stroju.

11/13 Sok z żuka

A może Lydia Deetz z „Soku z żuka”? Za postać zagraną przez Winonę Ryder przebrały się Bella Hadid i Dua Lipa.

12/13 Pełzaki

Powróćcie do dzieciństwa, naśladując Angelikę z kreskówki „Pełzaki” i jej starą lalkę Cynthię. Ten look nie obejdzie się bez charakterystycznych fryzur.

13/13 Obsesja Eve

Kto nie odnajduje się w roli wiedźmy, może skusi się na strój w stylu Villanelle z „Obsesji Eve”, choćby tiulową suknię w odcieniu Barbie. Przyjaciółce pozostaje rola Eve.

Naomi Pike
Proszę czekać..
Zamknij