Znaleziono 0 artykułów
05.11.2022

Najpiękniejsze jesienne śluby z weddingowego cyklu „Vogue”

05.11.2022
Fot. Romain Reglade

Poszukujesz inspiracji na jesienną ceremonię? Pomyśl, ile romantyzmu kryje się w liściach, które zmieniają kolor na ciepły, jakby w kontrze do spadającej temperatury, oraz o panującym o tej porze roku urodzaju plonów. W tym kontekście nie dziwi informacja podana przez portal The Knot, która mówi, że 22 października był najpopularniejszą datą ślubów w 2022 roku. 

Podczas jesiennych ceremonii, o których pisaliśmy na łamach „Vogue’a”, panny młode chętnie włączały do swoich uroczystości sezonowe motywy: od karteczek z informacją o miejscach przy stole wetkniętych w stos drewna przez Erin Beatty po bukiet kumwatów, które do ołtarza niosła Danielle Nachmani. Do tego warto wymienić dekoracje ślubne, często utrzymane w nastrojowej palecie kolorów: bordowego, ochry i umbry z sezonowymi kwiatami (Brooke Bobb na ślubie w nowojorskim The Rainbow Room wykorzystała strąki mlecza i chryzantemy). Nawet przy chłodniejszej pogodzie niektóre pary zorganizowały wspaniałe ceremonie na świeżym powietrzu w namiotach z widokiem na Long Island Sound lub w lasach New Hampshire.

Z naszego weddingowego cyklu wybraliśmy 22 najpiękniejsze ceremonie, które odbyły się jesienią, a wahającym podpowiadamy tylko, że jesienne liście stanowią doskonałe tło dla zdjęć.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com

1/22 AnnaSophia Robb i Trevor Paul

U progu jesieni, ale z ciepłem lata unoszącym się w powietrzu – mówi AnnaSophia Robb o swoim wrześniowym ślubie w Inness, hotelu w nowojorskiej dolinie Hudson. Ślub odbył się w świetle księżyca.

2/22 Constance Tankerville-Chamberlayne i Arthur Oke

Wybraliśmy kwiaty w zgodzie z rustykalnym, ziemistym, jesiennym krajobrazem, w tym lokalne dzikie kwiaty, lawendę, gałązki oliwne i stokrotki – powiedziała Constance Chamberlayne o kwiatowym łuku na swoim francuskim ślubie na prowincji.

3/22 Elle Mie-Jin McPherson-Yoon i Angus Tweedie

Podczas kameralnego ślubu Elle Mie-Jin McPherson-Yoon i Angusa Tweediego w szkockich Highlands ozdobą był łuk ze świeżymi jesiennymi kwiatami, ostami i suszonymi liśćmi klonu.

4/22 Sarah Michler i Henry-Alex Rubin

Dla tych, którzy szukają pomysłów na plener: Sarah Michler poślubiła Henry’ego-Alexa Rubina podczas październikowej ceremonii w jej rodzinnym domu w Connecticut. Para udekorowała ulubione drzewo Sary jesiennymi akcentami.

5/22 Jennifer Gates i Nayel Nassar

Jennifer Gates poślubiła Nayela Nassara na ich farmie w hrabstwie Westchester, gdy tylko zaczęły pojawiać się pierwsze jesienne liście.

6/22 Annika Zobel Agerled i Karl Oskar Olsen

Wybraliśmy ulubione kwiaty mojej babci – anemony żniwne – powiedziała Annika Zobel Agerled o dekoracjach stołowych przygotowanych na jesienny ślub w Kopenhadze.

7/22 Eugenia Gonzalez de Henn i Martin Henn

Nasza dekoracja skupiała się na wszystkich rzeczach z Chiapas. Gliniane gołębie są najbardziej rozpoznawalnym produktem tego regionu, dlatego zdecydowaliśmy się użyć ich do kwiatów, popielniczek i świeczników. Okrągłe »jicaras« podtrzymują »tostadas« – powiedziała Eugenia Gonzalez de Henn o swoim jesiennym wystroju stołu.

8/22 Whitney Toombs i Thomas Voûtes

Chcieliśmy, aby tort waniliowy z lukrem maślanym wyglądał prosto i naturalnie – powiedziała Toombs o deserze na swoim październikowym ślubie w Irlandii.

9/22 Samantha i Matthew Orley

Przyjęcie odbyło się w przejrzystym namiocie, a my chcieliśmy zachować wystrój jak najbardziej naturalny i prawdziwy dla otoczenia, aby można było naprawdę poczuć piękno i spokój gór – mówi Samantha Orley o swojej ceremonii w Aspen.

10/22 Valerie Boster i Michael Macaulay

Szale z Lochcarron ze Szkocji zostały wykonane w tartanie myśliwskim Macaulay i udrapowane na oparciach wszystkich damskich krzeseł, na wypadek gdyby zrobiło się chłodno.

11/22 Erin Beatty i Lex Sidon

Erin Beatty i Lex Sidon na swoim ślubie w Santa Barbara ułożyli kartki z miejscami w stosie drewna z ogniska.

12/22 Joseph Altuzarra i Seth Weissman

Joseph Altuzarra i Seth Weissman umieścili małe dzikie kwiaty, sukulenty, miski z jagodami i granatami na stołach obiadowych na swoim weselu w Rainbow Room.

13/22 Lauren Snyder i Keith Burns

Lauren Snyder i Keith Burns zaserwowali obfite jesienne menu z tortellini en brodo na swoim kameralnym brooklyńskim ślubie w ogródku.

14/22 Nieves Zuberbühler i Julio Santo Domingo

Na halloweenowy ślub Nieves Zuberbühler i Julio Santo Domingo w Red Hook miejsce ceremonii zostało ozdobione sezonowymi liśćmi.

15/22 Serena Williams i Alexis Ohanian

Serena Williams i Alexis Ohanian złożyli przysięgę pod złotymi kwiatami na swoim listopadowym ślubie w Nowym Orleanie.

16/22 Esther Song i Rudy Lopez Negrete

Inspiracją dla kwiatów, wystroju namiotu i obrusów było sprowadzenie Prowansji do San Miguel – powiedziała Esther Song o swoim ślubie.

17/22 Nicole Warne i Luke Shadbolt

Wszyscy myślą, że to Photoshop, ale ponieważ było bardzo wietrznie, welon naprawdę żył własnym życiem, pomagając tworzyć najbardziej magiczne ujęcia – powiedziała Nicole Warne o swoim listopadowym ślubie w Nowej Zelandii.

18/22 Mieka Tennant i Jacq Pablo

Mieka Tennant i Jacq Pablo ozdobili stoły białymi rzodkiewkami i owocami longanu.

19/22 Michael Goldberg i Danielle Nachmani

Danielle Nachmani niosła bukiet kumkwatów na swój listopadowy ślub w Miami.

20/22 Chryseis Tan i Faliq Nasimuddin

Chryseis Tan zażyczyła sobie „jesiennego motywu Zen” na swój listopadowy ślub w Kyoto w Japonii. Alejka została ozdobiona trawą pampasową i bladoróżowymi kwiatami z dekoracyjną okrągłą strukturą.

21/22 Harley Viera Newton i Ross Schwartzman

Mieliśmy tyle szczęścia z dobrą pogodą, że byliśmy w stanie otworzyć szklany dach w samą porę na lunch. Czuliśmy się, jakbyśmy jedli w sekretnym ogrodzie – powiedziała Harley Viera Newton o swoim ślubie w West Village.

22/22 Brooke Bobb i Ryan Yamakoshi

Brooke Bobb poprosiła Emily Thompson o stworzenie różnych kompozycji kwiatowych dla każdego stołu na jej ślub w Nowym Jorku, korzystając z różnych roślin, od strąków mlecza po chryzantemy.

Elise Taylor
Proszę czekać..
Zamknij