Znaleziono 0 artykułów
21.12.2020

Najromantyczniejsze historie zaręczynowe gwiazd

21.12.2020
(Fot. Getty Images)

Kanye poprosił Kim o rękę na stadionie, Harry Meghan w domu, a Orlando Bloom Katy Perry w helikopterze. Na poprawę humoru przypominamy urocze historie zaręczynowe.

Serena Williams i Alexis Ohanian: W Rzymie

Nowy Jork: Serena Williams i Alexis Ohanian na gali Met, 2019 r. (Fot. Dimitrios Kambouris/Getty Images dla The Met Museum/Vogue)

Serena Williams i Alexis Ohanian poznali się w hotelu Cavalieri w Rzymie, gdy współzałożyciel Reddit usiadł do śniadania przy sąsiednim stoliku. Tak bliska odległość z początku przeszkadzała jednemu z przyjaciół Williams, który zażartował, że przy jego stoliku jest szczur – na co Ohanian odpowiedział stwierdzeniem, że pochodzi z Brooklynu, więc jest przyzwyczajony do szczurów. 

Półtora roku później był gotowy na nietypowe oświadczyny. – Pewnego dnia wróciłam do domu i zobaczyłam spakowane walizki. Nie miałam pojęcia, dokąd jadę, do czasu, aż wsiadłam do samolotu – mówiła Serena w rozmowie z „Vogiem”. Alexis zabrał mnie do Rzymu, do tego samego stolika, przy którym się poznaliśmy. Oboje byliśmy bardzo zdenerwowani, ale też podekscytowani, robiąc ten ważny krok. To była piękna chwila. A co stało na stoliku? Plastikowy szczur. 

Książę Harry i Meghan Markle: W domu

Londyn:Książę Harry i Meghan Markle w Pałacu  Kensington, 2017 r, (Fot. by Karwai Tang/WireImage)

Życie w rodzinie królewskiej wiąże się z wieloma oficjalnymi sytuacjami – pewnie dlatego Harry zdecydował się na kameralne oświadczyny. Podczas wieczoru spędzanego w domu, gdy para piekła razem kurczaka, Harry nagle wyciągnął pierścionek. – To była fantastyczna niespodzianka – wspominała Markle w jednym z wywiadów. – Było to urocze, naturalne i bardzo romantyczne. Harry uklęknął. Meghan była tak oszołomiona i szczęśliwa, że – jak mówił Harry – nawet nie dała mi dokończyć. 

George i Amal Clooneyowie: Przy kolacji

George i Amal Clooneyowie (Fot. Getty Images)

Podobnie jak książę Harry, George Clooney również planował ciche zaręczyny. Najpierw zrobił pyszny makaron. – Po kolacji, przy szampanie, powiedziałem jej, że w szufladzie jest zapalniczka, którą zapalimy świece. Sięgnęła tam i wyjęła pierścionek – opowiadał w rozmowie z „The Hollywood Reporter. Amal była tak zaskoczona, że odpowiedziała dopiero po 20 minutach. 

Kim Kardashian i Kanye West: Na stadionie

Paryż: Kim Kardashian West i Kanye na paryskim tygodniu mody, marzec 2020 (Fot. Marc Piasecki/WireImage)

Kanye West zawsze działa z rozmachem, a jego oświadczyny są tego dobitnym przykładem. By oświadczyć się Kim Kardashian w 2013 r., raper wynajął cały stadion baseballowy AT&T Park w San Francisco. Gdy zagrała Chicago Symphony, na telebimie wyświetlił się napis „PROOOSZĘ WYJDŹ ZA MNIEEE!!!”.

Katy Perry i Orlando Bloom: W helikopterze

Katy Perry i Orlando Bloom (Fot. Phillip Faraone/Getty Images)

Orlando również przeszedł samego siebie, gdy nadszedł czas, by oświadczyć się Katy Perry. Piosenkarka opowiedziała tę historię w programie „Jimmy Kimmel Live”: – Poszliśmy na kolację. Myślałam, że potem wybierzemy się na jakąś wystawę, ale podjechaliśmy pod miejsce, gdzie czekał helikopter. Poprosił mnie o rękę w helikopterze. 

Później wylądowali na dachu budynku, gdzie czekali ich rodzina i przyjaciele. 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez: Na Bahamach

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez (Fot. Jeff Kravitz/FilmMagic)

Alex Rodriguez zaplanował zaręczyny z Jennifer Lopez co do minuty. Mówił później w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, że trzy dni robił próby oświadczyn na Bahamach, bo chciał, „by zachód słońca był idealny”. Postanowił, że musi wyjąć pierścionek dokładnie o godzinie 18:29. (Opłacało się: zdjęcia z zaręczyn zapierają dech w piersiach). 

Gabrielle Union i Dwyane Wade: Z rodziną

Gabrielle Union i Dwayne Wade (Fot. Taylor Hill/FilmMagic)

Zaręczyny Dwyane’a Wade’a i Gabrielle Union były rodzinnym wydarzeniem. Wade poprosił dwójkę dzieci, by trzymały transparenty z napisem „Czy wyjdziesz za nas?”. Union powiedziała tak – najpierw jemu, a potem ich dzieciom.

Materiał pierwotnie został opublikowany na stronie Vogue.com.

Elise Taylor
Proszę czekać..
Zamknij