Znaleziono 0 artykułów
11.05.2021

Najważniejsze trendy ślubne 2021 roku

11.05.2021
(Fot. Getty Images)

Wiele wesel organizuje się teraz w domach albo ogrodach. Intymna atmosfera pozwala na oryginalną ceremonię w mniejszym gronie. Taki ślub pary młode zapamiętają na zawsze. 

Autorskie pomysły

 Pary młode planują ślub z jeszcze większą pieczołowitością. Zależy im na tym, żeby wydarzenie wyrażało ich osobowość i było niezapomniane dla gości – mówi Mindy Weiss. 

Intymne przyjęcie 

 Pożegnajcie się z ogromnymi przyjęciami weselnymi. Przy ograniczonej liczbie gości pary będą musiały trzymać się tego, co najważniejsze. Wielogodzinne fryzury i makijaże odejdą w zapomnienie – mówi Fallon Carter. 

– Pary mogą zaprosić mniejszą liczbę osób, przez co łatwiej im wybrnąć z zobowiązań wobec dalszej rodziny, którą niekoniecznie miałyby ochotę zaprosić – mówi Jennifer Zabinski, założycielka JZ Events i współzałożycielka Celebration: Home.

Formalne stroje

 Koniec z rodzinnym stylem i drewnianymi miseczkami podawanymi wokół stołu. Czas na eleganckie serwisy w białych rękawiczkach – mówi Rebecca Gardner, organizatorka imprez i założycielka „Houses and Parties”.

 Przygotujcie się na bardzo formalną odzież. Śluby będą niczym czerwone dywany – dodaje Jennifer Zabiński.

(Fot. Getty Images)

Eskapizm

 Pary młode chcą uciec od codzienności. Marzą o ślubie, który jest magiczny, egzotyczny i porywający – mówi Bronson van Wyck.

Wirtualna ceremonia

 Wirtualne śluby odejdą w zapomnienie, ale transmitowanie ceremonii na żywo stanie się jej nieodłączną częścią. Rodzina, która nie będzie mogła przyjechać, dzięki temu przeżyje najbardziej niezapomniane części wesela – mówi Bryan Rafanelli.

Mocne kolory

 Coraz większy nacisk kładziony jest na kolor – od świec i kwiatów po pościel. To podkreśla uroczysty charakter wydarzenia – mówi Tara Fay.

 Mnóstwo kolorów! Myślę, że w tym roku ludzie staną się bardziej odważni. Są szczęśliwi, że wciąż mają się dobrze – dodaje Mindy Weiss.

Ślub w domu

 Ślub w domu zapewnia wyjątkowe wspomnienia – mówi Bryan Rafanelli. 

 Widok panny młodej wychodzącej z domu, aby przejść do ołtarza, jest magiczny. Wesele w domu stwarza poczucie intymności i gościnności. Ponadto klienci mają większą kontrolę nad przepisami i obostrzeniami, jeśli odbywa się to na ich własnym terenie – dodaje Jennifer Zabiński.

Spersonalizowane menu

 Kosze piknikowe, deski wędlin i małe talerze to kreatywne sposoby na podanie gościom różnorodnych przysmaków w higieniczny sposób – mówi Jennifer Zabiński. 

– Ze względu na ograniczenia firmy cateringowe musiały utworzyć indywidualne porcje lub dopracowane oferty usług. Dzięki temu rozwinął się nowy trend indywidualnych dań i napojów. Cateringi stały się jeszcze bardziej kreatywne, zarówno pod względem oferty, jak i wyglądu wizualnego – dodaje Tara Fay.

Go green!

 Elektryczne pojazdy do transportu gości, obiekty zasilane energią słoneczną i żywność z ekologicznych gospodarstw – planując ten wyjątkowy dzień, pary postawią na miejsca i dostawców, którzy zwracają uwagę na ślad węglowy – mówi Bryan Rafanelli.

Krótkie zaręczyny

 Pandemia nauczyła nas, by żyć chwilą – mówi Fallon Carter.

 Najpierw dziecko, dom czy ślub? Ceremonia cywilna teraz, a impreza na Ibizie później? Wszystko zależy od upodobań pary – dodaje Bronson van Wyck. 

Materiał w oryginale został opublikowany na Vogue.com.

Elise Taylor
Proszę czekać..
Zamknij