Znaleziono 0 artykułów
06.05.2022

Młodzi małżonkowie Nicola i Brooklyn Peltz-Beckhamowie na Met Gali 2022

06.05.2022
Fot. Ellen von Unwerth

Nicola i Brooklyn Peltz-Beckhamowie na Met Gali 2022 pojawili się w dopasowanych stylizacjach od Valentino. Noc rozpoczęli i zakończyli pizzą, a w międzyczasie pozowali do zdjęć Ellen von Unwerth.  

Od czasu, gdy Brooklyn i Nicola Peltz-Beckhamowie wymienili się obrączkami w czasie wystawnego wesela w Palm Beach, minęły dopiero trzy tygodnie, ale zakochani nowożeńcy szybko przyzwyczaili się do małżeńskiego życia. – W Los Angeles muszę bardzo wcześnie wstawać do pracy, więc jesteśmy już jak stare małżeństwo – kładziemy się do łóżka o ósmej i cieszymy się, że możemy po prostu oglądać serial. Ale zeszłej nocy, po raz pierwszy od wieków, długo nie poszliśmy spać. Czuliśmy się jak rodzice na wychodnym – śmieje się Nicola.

Fot. Ellen von Unwerth
Fot. Ellen von Unwerth

Noc, o której mówi Nicola, to oczywiście wieczór Met Gali, na której małżeństwo Peltz-Beckhamów pojawiło się w pasujących lookach od Valentino, legendarnego włoskiego domu mody, którego dyrektor kreatywny Pierpaolo Piccioli stworzył również spektakularną suknię ślubną Nicoli. – Po prostu uwielbiam Pierpaolo jako osobę – jest taki miły – mówi Nicola. – Ale jest też geniuszem, a jego dzieła są niesamowite. Za każdym razem, gdy mam okazję założyć jedną z jego sukni, czuję się jak księżniczka. Mam ogromne szczęście, że mogę je nosić.

Fot. Ellen von Unwerth

Po długich naradach Nicola wybrała look zamykający pokaz kolekcji jesień-zima 2022 marki, którą na wybiegu miała na sobie Kristen McMenamy, w wyróżniającym się odcieniu fuksji nazwanym przez Valentino „Pink PP”, ponieważ stworzony został we współpracy z Pantone. –Wybieraliśmy pomiędzy dwiema sukniami. W drugiej, zielonej, też zakochałam się do szaleństwa, ale Pierpaolo powiedział mi, że tę różową odłożył specjalnie dla mnie i bardzo chciałby, żebym ją przymierzyła – mówi Nicola. –Przymierzyłam ją i też się w niej zakochałam. Decyzja była bardzo trudna! (W końcu udało jej się założyć obie, bo w zielonej bawiła się na jednym z afterparty tego samego wieczoru). 

Fot. Ellen von Unwerth
Fot. Ellen von Unwerth

Brooklyn również poczuł, że w czasie pierwszej Met Gali, w której uczestniczą jako małżeństwo, może zaszaleć. Założył więc kremowy garnitur z luźną, rozpiętą pod szyją koszulą, elastycznym pasem i nieskazitelnie białymi sneakersami. – Zazwyczaj stawiam na prostotę i noszę czarne garnitury, ale w tym roku chciałem czegoś więcej. Gdy po raz pierwszy zobaczyłem tę przejrzystą koszulę, pomyślałem: „O rany, czy w tym można dobrze wyglądać?”. Ale okazała się bardzo wygodna, a Pierpaolo wie przecież, co robi. To zdecydowanie jeden z najlepszych strojów, jakie kiedykolwiek na sobie miałem – mówi BrooklynNie oznacza to jednak, że pasujące looki pary nie wymagały drobnych negocjacji. – Zawsze to ja muszę dopasowywać się do niej, nigdy na odwrót – mówi Brooklyn. – Następnym razem to ja będę musiała dopasować się do niego – twierdzi Nicola. – Akurat – śmieje się Brooklyn. 

Fot. Ellen von Unwerth

Proces szykowania się na wyjście para opanowała już do perfekcji. – Moja menedżerka i najlepsza przyjaciółka od 10 lat była tam ze mną. Była tam też moja makijażystka Kate Lee, z którą również pracuję od 10 lat. Byłam bardzo podekscytowana, że po raz pierwszy uczesze mnie stylista fryzur Orlando Pita. Fantastycznie jest współpracować z tak kreatywnymi osobami – mówi Nicola. Para wybucha jednak śmiechem, porównując swoje podejście do tego procesu. – Dla mnie jest to coś zupełnie innego niż dla Brooklyna. Spędzam kilka godzin na krześle, gdzie jestem malowana i czesana, a Brooklyn mówi: „Daj znać za pięć minut”, po czym wskakuje pod prysznic – tłumaczy Nicola. Czy Brooklyn naprawdę potrzebuje tylko pięciu minut? – Muszę przyznać, że tak właśnie jest – mówi z lekko wyczuwalnym poczuciem winy. 

Fot. Ellen von Unwerth

Cały proces dokumentowała Ellen von Unwerth, legendarna fotografka mody, która wpadła na pomysł figlarnych zdjęć z parą pozującą w łożku, zamawiającą room service, a nawet ćwiczącą w hotelowej siłowni. –Zawsze świetnie się z Ellen bawię. Zaraża energią. Cały czas się śmialiśmy – mówi Nicola. – Ma niesamowitą osobowość – potwierdza Brooklyn. 

Fot. Ellen von Unwerth
Fot. Ellen von Unwerth
Fot. Ellen von Unwerth

Potem przyszedł czas na czerwony dywan. Choć oboje są profesjonalistami przyzwyczajonymi do wielokrotnie powtarzanych ujęć, przyznają, że przed Met Galą zawsze mają tremę. – To naprawdę stresujące, nie będę udawać, że jest inaczej. Myślę, że sam nie dałbym sobie rady. Pomaga mi to, że jestem z Nicolą. Żadne z nas nie lubi publicznych wystąpień. Ale świetnie się bawiliśmy, a ponowne zaproszenie traktujemy jako ogromny zaszczyt – mówi Brooklyn

Fot. Ellen von Unwerth
Fot. Ellen von Unwerth
Fot. Ellen von Unwerth
Fot. Ellen von Unwerth

Wyjątkowym momentem gali był dla nich występ Kacey Musgraves, która zaśpiewała dla zebranych gości cover piosenki „Can’t Help Falling in Love” Elvisa Presleya, do której w zeszłym miesiącu zatańczyli pierwszy taniec na swoim weselu. – Oboje mieliśmy łzy w oczach – mówi Nicola. Po rundce po kilku imprezach małżonkowie zakończyli noc – gdzieżby indziej? – w pizzerii, którą odwiedzili już o poranku. – O szóstej rano trafiliśmy do Ray’s Pizza –mówi Nicola. – Byłam ubrana w suknię Valentino haute couture, maczałam swój kawałek pizzy w sosie i czułam się naprawdę wspaniale.  

Fot. Ellen von Unwerth

 

Fot. Ellen von Unwerth

 

Fot. Ellen von Unwerth

Materiał w oryginale ukazał się na Vogue.com.

Liam Hess
Proszę czekać..
Zamknij