Znaleziono 0 artykułów
28.02.2022

Pamela Anderson i Lily James: Podwójne widzenie

28.02.2022
Fot. Hulu

Serial „Pam & Tommy”, zainspirowany życiem Pameli Anderson i jej męża Tommy’ego Lee, można już oglądać na platformie streamingowej Disney+. W gwiazdę „Słonecznego patrolu” wcieliła się aktorka Lily James, która zachwyca niezwykłym podobieństwem do granej przez siebie postaci. Kadry z serialu są tego najlepszym dowodem.

Ze względu na swoje kontrowersyjne życie pełne imprez, które regularnie uwieczniali na zdjęciach paparazzi, Pamela Anderson i Tommy Lee byli częstymi bohaterami okładek plotkarskich magazynów. Para spotkała się po raz pierwszy w 1995 r. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, bo ślub para wzięła zaledwie po miesiącu spotykania się. Mają dwójkę synów, Brandona Thomasa urodzonego w 1996 r. i Dylana Jaggera, który przyszedł na świat rok później. Z powodu skandalu, który nastąpił tuż po ich ślubie, Pamela i Tommy stali się najbardziej charakterystyczną parą dekady. W 1995 r. do sieci wypłynęło skradzione wideo ukazujące intymne momenty z podróży poślubnej, które można nazwać pierwszymi seks-taśmami w historii show-biznesu. 

Choć para rozwiodła się w 1998 r., fascynacja nimi nie słabnie –  wręcz przeciwnie, za sprawą nowego serialu Pam & Tommy”, z Lily James („Kopciuszek”) i Sebastianem Stanem („Falcon i Zimowy Żołnierz”). W serialu występuje również Nick Offerman („Parks and Recreation”), Taylor Schilling („Orange Is the New Black”) i Seth Rogen („Niedobrani”). Jak można się było spodziewać, produkcja skupia się na latach związanych z wielkim skandalem seksualnym.

Lily James jako Pamela Anderson

Tommy Lee i Pamela Anderson (Fot. Getty Images) Sebastian Stan i Lily James w  "Pam & Tommy” (Fot. Hulu)

Jedno z najbardziej kultowych zdjęć Pameli Anderson i Tommy’ego Lee: on bez koszulki, prezentuje tors pokryty tatuażami, ona patrząc w kamerę, trzyma w zębach kolczyk, którym przebity jest sutek męża. 

Chyba nie ma osoby, która nie pamięta „Słonecznego patrolu”, a dokładnie postaci C.J. Parker granej przez Pamelę Anderson.

Lily James w „Pam & Tommy” Fot. Hulu

Po „Słonecznym patrolu” Pamela Anderson wystąpiła ponownie w połowie lat 90., grając seksowną agentkę spragnioną pieniędzy w filmie „Żyleta”. Jej postać nosi w nim skórzany total look, który Pamela postanowiła zreinterpretować, jako ukłon w stronę swojej postaci, podczas swojej wizyty w Cannes w 1995 r. 

Pamela Anderson w Cannes 1995 (Fot. Getty Images), Lily James w „Pam & Tommy” (Fot. Hulu)

Niesamowite podobieństwo! Po lewej Pamela Anderson podczas londyńskiego tygodnia mody. Po prawej Lily James w „Pam & Tommy” w scenie, gdy po raz pierwszy spotyka mężczyznę, który wkrótce ma zostać jej mężem.

Pamela Anderson na londyńskim tygodniu mody, 2008 (Getty Images), Lily James w „Pam & Tommy" (Fot. Hulu)

Lateksowa sukienka to jeden ze znaków rozpoznawczych ultraseksownego stylu Pameli Anderson. 

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr.

Alexandre Marain
Proszę czekać..
Zamknij