Znaleziono 0 artykułów
05.07.2022

Dua Lipa w botkach vintage Diora

05.07.2022
(Fot. Getty Images)

Dua Lipa sięgnęła po sznurowane kozaki w wiktoriańskim stylu z kolekcji Diora z 2000 roku. Jako zagorzała miłośniczka vintage lansuje ubrania i dodatki z początku wieku w modnej znów estetyce Y2K.

Stylizacje Duy Lipy są zawsze przemyślane. Podczas pobytu w Londynie 26-letnia piosenkarka wywołała poruszenie w sznurowanych butach z lat 2000. Nie była to kolejna para inspirowana odrodzeniem trendu Y2K, ale obuwie pochodzące z kolekcji domu mody Dior na sezon jesień-zima 2000, zaprojektowane przez Johna Galliano.

Christian Dior 2000 (Fot. JB Villareal/Shoot Digital/Gorunway)

Piosenkarka założyła również półprzezroczysty komplet projektu Jeana Paula Gaultiera. Po raz kolejny potwierdziła swój status ikony stylu pokolenia, dla którego ubrania są stylem życia.

Dua Lipa w przezroczystej stylizacji i butach z lat 2000.

To właśnie w Londynie, mieście pochodzenia najbardziej rewolucyjnych projektantów ostatnich lat, wokalistka „Love Again” postawiła na stylizację łączącą trendy tego sezonu: przezroczyste tkaniny, odsłoniętą bieliznę i wyraziste akcesoria.

(Fot. Getty Images)

Jak to nosić?

Gwiazda pokazuje, jak połączyć kolarki z kozakami do kolan. Sztuką jest wybrać stonowane kolory i czarną bieliznę. Pomyślała też o tym, by strój ozdobić srebrnym paskiem w kształcie motyla od Blumarine i wisiorkiem w formie kowbojskiego buta od marki biżuteryjnej Twojeys.

Pokaż się!

Kolekcja Christiana Diora zaprojektowana przez Johna Galliano, który kierował francuskim domem w latach 1996-2011, pokazuje, że trend na prześwitujące tkaniny nie jest nowością naszych czasów. Tendencja powraca do łask, by przypomnieć nam, że skóra jest z natury piękna. A Dua Lipa jest tego dowodem.

Artykuł po raz pierwszy ukazał się na Vogue.mx

Luz Garcia
Proszę czekać..
Zamknij