Znaleziono 0 artykułów
18.09.2022

Rihanna w neonowym dresie Balenciagi

18.09.2022
Fot. Backgrid/East News

Przejść niezauważoną pod osłoną nocy? To nie w stylu Rihanny. Piosenkarka pojawiając się po zmroku na ulicach Nowego Jorku, wydaje się stosować do przepisów bezpieczeństwa, ubierając się w stroje, w których będzie doskonale widoczna, nawet z bardzo daleka.

Latem Rihanna nie należała do najaktywniejszych gwiazd, ale nie można powiedzieć, że specjalnie się ukrywała. Przy każdym wyjściu zapewniała sobie za to odpowiednią atencję, wykorzystując do tego przyciągające uwagę stroje, takie jak wysokie buty od Y/Project czy koszulka vintage zespołu TLC. Nie inaczej było, gdy wybrała fluorescencyjny żółty dres Balenciagi. Biorąc pod uwagę, że od przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka jest nieustannie oblegana przez fotografów, jaskrawy strój wydaje się być nie tylko odważnym, lecz także przekornym wyborem, zwłaszcza jeśli chodzi o okazję – każda przeciętna osoba na niezobowiązującą kolację w hotelu Nobu wybrałaby coś bardziej stonowanego. Rihanna pokazuje się jednak tylko na swoich zasadach.

Look piosenkarki pochodzi z kolekcji Balenciagi na jesień-zimę 2022, w której nylonowe dresy zostały zamienione w dzieła sztuki w rozmiarze oversize. Rihanna od pewnego czasu należy do fanek hiszpańskiego domu mody kierowanego przez Demnę. W dresach zakończonych pantaboots, pochodzących ze współpracy Balenciagi z adidasem,można było ją zobaczyć podczas występu swojego ukochanego – rapera A$AP Rocky'ego – na festiwalu Lollapalooza (jak zawsze w awangardzie, Rihanna była jedną z pierwszych celebrytek, a nawet osób na świecie, które miały na sobie tę szumnie zapowiadaną kolekcję). Dla każdego, kto widział piosenkarkę podczas MET Gali w 2021 r., gdy pojawiła się w obszernym projekcie haute couture Balenciagi zwieńczonym czapką, nie będzie to zaskoczeniem. 

Fot. Backgrid/East News

Rihanna należy do osób, które nigdy nie zapominają o torebce, dlatego do neonowych dresów dobrała mały dodatek, w połyskującej wersji i rubinowym kolorze. Całą stylizację wykończyła czarnymi okularami przeciwsłonecznymi. Zestaw sprawiał wrażenie idealnie dostosowanego do przemierzania chaotycznych ulic Nowego Jorku nocą. 

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

André-Naquian Wheeler
Proszę czekać..
Zamknij