Znaleziono 0 artykułów
27.08.2022

Ulubione letnie stylizacje księżnej Kate

27.08.2022

 

W sukience Roksandy Illinicic podczas podróży na Jamajkę i na Wimbledonie 2022 /(Fot. Getty Images)

Księżna Kate znana jest z tego, że swoje ulubione kreacje nosi kilkakrotnie. Zwykle swoje stylizacje planuje z wyprzedzeniem i rzadko zdarza jej się założyć ten sam strój dwa razy w jednym roku. To strategia, którą stosuje również królowa Elżbieta II – jej stylistka Angela Kelly przyznała ostatnio, że regularność powtarzania looku podczas publicznych wydarzeń to efekt długiego planowania.

Latem 2022 roku księżna Cambridge swoje ulubione stylizacje powtarza jednak na przestrzeni kilku miesięcy. Pierwsza była kanarkowa sukienka Roksandy, którą Kate miała na sobie podczas wizyty na Jamajce na wiosnę, a następnie na Wimbledonie w lipcu. Później księżna zdecydowała się założyć kilka razy sukienkę w groszki od Alessandry Rich – najpierw na obchodach Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II w czerwcu, a miesiąc później znów na Wimbledonie. Innym faworytem ostatnich miesięcy jest biały garnitur z domu mody Alexander McQueen, w którym księżna olśniewała w tym roku już trzykrotnie – ostatnio na Commonwealth Games.

W garniturze McQueen na Karaibach /(Fot. Getty Images)
W garniturze McQueen podczas Commonwealth Games /(Fot. Getty Images)

Wielokrotne zakładanie tych samych ubrań jest standardem dla większości z nas, jednak w przypadku Kate, kiedy każda jej stylizacja jest przedmiotem oceny, widać, że jest to jej świadomy wybór. To także powrót do czasów, kiedy jako świeżo upieczona członkini rodziny królewskiej nosiła te same sukienki w przeciągu kilku tygodni, podobnie jak swoje ulubione akcesoria, takie jak szpilki Rommy od Jimmy’ego Choo.

W garniturze McQueen w czerwcu 2022 /(Fot. Getty Images)

Księżna Kate jednocześnie nie tylko coraz częściej powtarza stylizacje, lecz także włącza do swojej garderoby coraz więcej elementów vintage, co pozwala jej podkreślić wagę idei zrównoważonej mody i noszenia tego, co już się ma.

W sukience Alessandry Rich na Wimbledonie 2022, miesiąc po tym, jak założyła ją na Platynowy Jubileusz /(Fot. Getty Images)

 

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Emily Chan
Proszę czekać..
Zamknij