Znaleziono 0 artykułów
30.10.2022

Victoria Beckham w sukience maksi ze swojej prekolekcji

30.10.2022
Fot. Getty Images

Victoria Beckham dała z siebie wszystko, dopracowując kreacje sygnowane swoim nazwiskiem. Aby pokazać, jak bardzo uniwersalne mogą być jej sukienki, zakłada ja wielokrotnie.

Kilka dni po tym, jak Beckham pokazała się w szmaragdowozielonej maksi – swojej ulubionej stylizacji z nowej prekolekcji, która, jak obiecuje projektantka, pojawi się w sprzedaży „bardzo szybko” – założyła ten sam model w odcieniu kości słoniowej.

Była to w zasadzie kopia jej zielonej stylizacji, z tą różnicą, że tym razem Beckham zmieniła kolory dodatków: taką samą torbę wybrała teraz w burgundzie, a buty Saint Laurent Chica – w czerwieni zamiast czerni. Była spicetka w obu przypadkach założyła do nich awiatory własnej marki.

Fot. Getty Images

Podróż Victorii Beckham do Nowego Jorku upłynęła pod znakiem doskonałych sukienek. The Mark Hotel projektantka opuszczała w lśniącej niebieskiej sukience z kolekcji Resort 2023 – jej zielony model nosiła po swoim pierwszym paryskim pokazie – i w błyszczących butach. A 11 października była widziana u boku swojego męża Davida w kwiecistej sukience i eleganckim, dopasowanym płaszczu.

Jak udowadnia Victoria, świetna sukienka przyda się na wiele okazji. W nowej kolekcji Beckham na wiosnę-lato 2023 – „którą jest szalenie podekscytowana”, jak mówiła w „Vogue’u” – nie sposób doliczyć się stylów kreacji. Samą projektantkę zapewne wkrótce zobaczymy w starannie odszytych maksi i slip dress.

 

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij