Znaleziono 0 artykułów
10.03.2022

Pierścionki zaręczynowe gwiazd w klimacie vintage

10.03.2022
(Fot. Getty Images)

Pierścionki zaręczynowe vintage przeżywają renesans. Osobista historia, troska o środowisko, styl retro – wiele jest powodów, dla których gwiazdy kochają pierścionki sprzed lat. Sprawdź, które otrzymały pokryty patyną dowód miłości.

W ostatnich latach coraz więcej gwiazd decyduje się na pierścionki zaręczynowe w stylu vintage, a przykładem może być wyjątkowy pierścionek w kształcie kwiatu Katy Perry, który prawdopodobnie pochodzi z XIX w., czy też 12-karatowy pierścionek z szafirem księżnej Cambridge, który wcześniej należał do księżnej Diany. Jeśli nie możesz znaleźć wymarzonego pierścionka, być może najlepszym rozwiązaniem będzie biżuteria z historią, o czym z pewnością zaświadczy Natalie Portman.

Oto 11 najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych gwiazd.

Katy Perry

Kiedy Orlando Bloom oświadczył się Katy Perry w walentynki 2019 r., wybrał pierścionek w kształcie kwiatu, który prawdopodobnie pochodzi z XIX w. Wyróżnia się gigantycznym, różowym kamieniem otoczonym diamentami.

(Fot. Getty Images)

Penélope Cruz

Oszałamiający pierścionek zaręczynowy Penélope Cruz to szafir w otoczeniu diamentów pochodzący z epoki edwardiańskiej. Podarował jej go mąż Javier Bardem.

(Fot. Getty Images)

Księżna Cambridge

Pierścionek zaręczynowy księżnej Cambridge to 12-karatowy szafir otoczony diamentami, który należał do księżnej Diany. Książę Karol kupił go u królewskiego jubilera Garrarda w 1981 r.

(Fot. Getty Images)

Rosie Huntington-Whiteley

W 2016 r. narzeczony Rosie Huntington- Whiteley, Jason Statham, wybrał dla niej pierścionek zaręczynowy od jubilera Neil Lane, który zawiera diament o szlifie brylantowym w oryginalnej edwardiańskiej oprawie.

(Fot. Getty Images)

Zoë Kravitz

Chociaż Zoë Kravitz rozstała się z byłym mężem Karlem Glusmanem, jej pierścionek zaręczynowy w stylu vintage jest jednym z naszych ulubionych. Pierścionek, który wybrała sama Kravitz, gdy zauważyła go na Instagramie jubilera The One I Love NYC, to gruziński pierścionek z pasem dużych diamentów o różanym szlifie.

(Fot. Getty Images)

Ellie Goulding

Mąż Ellie Goulding Caspar Jopling oświadczył się jej w 2018 r., wręczając jej pierścionek z diamentem, który pochodzi sprzed 100 lat. – Uwielbiam to, że kryje się za nim historia – powiedziała piosenkarka krótko po ogłoszeniu ich zaręczyn.

(Fot. Getty Images)

Natalie Portman

Znana z ekologicznych przekonań aktorka wybrała pierścionek zaręczynowy, który został wykonany przy użyciu bezkonfliktowego diamentu osadzonego w recyklingowej platynie. To projekt jubilera Jamiego Wolfa.

(Fot. Getty Images)

Księżna Sussex

Chociaż technicznie rzecz biorąc, nie jest zabytkowy, w pierścionku zaręczynowym księżnej Sussex znalazły się dwa diamenty z osobistej kolekcji księżnej Diany, które umieszczono obok większego, centralnego diamentu pochodzącego z Botswany.

(Fot. Getty Images)

Mary-Kate Olsen

Chociaż Mary-Kate Olsen i jej mąż Olivier Sarkozy nie są już razem, wciąż nie możemy przestać myśleć o jej zabytkowym pierścionku zaręczynowym od Cartiera. 4-karatowy pierścionek z diamentami, otoczony szafirami, pochodzi z lat 50. XX w.

(Fot. Getty Images)

Milla Jovovich

Pierścionek zaręczynowy Milli Jovovich, podarowany przez jej męża, reżysera Paula W.S. Andersona, pochodzi z XIX w. i zawiera różowe, żółte i białe diamenty. Model pochodzi od jubilera Neila Lane’a.

(Fot. Getty Images)

Catherine Zeta-Jones

Pochodzący z lat 20. XX w. pierścionek zaręczynowy Catherine Zeta-Jones został zaprojektowany przez jubilera Freda Leightona i zawiera 10-karatowy diament w kształcie markizy, osadzony z boku i otoczony mniejszymi diamentami.

(Fot. Getty Images)

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

Emily Chan
Proszę czekać..
Zamknij