Znaleziono 0 artykułów
22.10.2022

Punkt gwiezdny Wenus idealnym czasem na randki

22.10.2022
(Fot. Getty Images)

Już 22 października przechodzimy przez punkt gwiezdny Wenus, który oznacza początek podróży w stronę miłości. Wenus – najjaśniejsza planeta w galaktyce – w astrologii symbolizuje partnerstwo.

W 2022 r. wydarzą się dwa punkty gwiezdne Wenus –pierwszy miał miejsce 8 stycznia, podczas retrogradacji Wenus w Koziorożcu. W tym czasie kończyliśmy ośmioletni cykl Wenus (każdy cykl Wenus trwa osiem lat, a półmetek przynosi coś bardziej pikantnego do naszego życia miłosnego). Drugi punkt gwiezdny Wenus – 22 października – to początek nowej romantycznej wyprawy.

Jeśli jesteś singlem i szukasz miłości, to 22 października jest idealnym czasem, aby zapisać się do aplikacji randkowych, prosić przyjaciół o umówienie cię na randki i zacząć uzewnętrzniać swoje uczucia. Możesz odkryć, że osoba, o której marzysz, była tuż obok ciebie. Jeśli jesteś w związku, nadszedł czas, aby zdecydować, co przyniesie przyszłość. Jedno jest pewne, najbliższe tygodnie będą namiętne.

Jak punkt gwiezdny Wenus wpłynie na twój znak zodiaku?

Baran

Zbyt często stawiasz potrzeby innych przed swoimi. Pozwól bliskiej osobie udowodnić, że jest ciebie warta. Niech się o ciebie postara.

Byk

Kolacja dla dwojga to okazja do okazania sobie czułości. Wypij kilka kieliszków wina, przeprowadź szczerą rozmowę i wykonaj zmysłowy masaż, aby dostroić się do osoby, którą kochasz.

Bliźnięta

Aby wzmocnić waszą więź, znajdź kreatywny projekt, w którym oboje możecie uczestniczyć. W ten sposób stworzysz wiele zabawnych wspomnień.

Rak

Jesteś w nastroju do przytulania się w domu z osobą, którą najbardziej kochasz. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że możesz odciąć się od reszty świata. Postaraj się zachować równowagę między romantycznym partnerstwem a przyjaciółmi, aby nikogo nie stracić.

Wenus (Fot. Getty Images)

Lew

Być może otrzymasz słodką wiadomość, list miłosny, a nawet bukiet kwiatów od tajemniczego wielbiciela lub partnera. Obserwuj, jak inni cię traktują, bo będą w nastroju, aby cię rozpieszczać. Nawet najmniejszy gest może wskazywać na głębokie uczucia.

Panna

Twoja idealistyczna natura skłoni cię do wybaczenia i zapomnienia głównych cech osobowości u innych. Nie ignoruj sygnałów ostrzegawczych. Pamiętaj, że zasługujesz, żeby być traktowanym jak najlepiej.

Waga

Bądź życzliwy dla siebie i innych. Mimo napiętego harmonogramu, znajdź czas na relaks i odpoczynek z ukochaną osobą. Możecie się odstresować, aby wypracować głębszą, intymną więź.

Skorpion

Harmonia, współczucie i pokój z innymi są dla ciebie w tej chwili najważniejsze. Jeśli podchodzisz do tych, na których ci zależy, z szacunkiem, stworzysz upragniony związek.

Strzelec

Nadszedł czas, aby pokazać światu, jak wygląda twój wymarzony związek. Zapisz miłosne cele na kartce i wypowiedz te słowa na głos. Zamiary zostaną ustalone, a miłość, której pragniesz, rozkwitnie.

Koziorożec

Zawodowy kontakt może poprowadzić cię w kierunku miłości twojego życia. Jeśli jesteś już w związku, to możesz rozważyć rozpoczęcie biznesu ze swoim partnerem.

Wodnik

Szukasz związku, w którym zaangażowanie nie pozostaje w sprzeczności z wolnością. Nie będziesz musiała daleko szukać. Chyba znasz tę właściwą osobę już od dawna.

Ryby

Twoje emocje są głębsze i gorętsze niż kiedykolwiek, więc bez oporów mówisz o swoich pragnieniach. Nie powstrzymuj się przed ujawnieniem najskrytszych uczuć. Możesz tym zaskoczyć siebie i innych.

Artykuł po raz pierwszy ukazał się na Vogue.co.uk.

Lisa Stardust
Proszę czekać..
Zamknij