Znaleziono 0 artykułów
12.01.2023

Stylizacja Jenny Ortegi na rozdaniu Złotych Globów od kulis

12.01.2023
Jenna Ortega (Fot. Greg Williams)

W miejscu długich ciemnych warkoczy, lekki mullet w odcieniu czekolady. Zamiast mrocznej czerni i gothcore’owego stylu, powłóczysta suknia w retro różowym odcieniu. Zaglądamy za kulisy przygotowań Jenny Ortegi do wejścia na czerwony dywan z okazji ceremonii rozdania Złotych Globów 2023.

Jenna Ortega podbiła nasze serca jako Wednesday Addams w serialu Netfliksa „Wednesday”. I nie tylko nasze, bo została nominowana do tegorocznych Złotych Globów w kategorii najlepsza aktorka w serialu muzycznym lub komediowym. Wcielając się w swoją serialową postać nosi czarne ubrania i ciemne warkocze, jednak na czerwony dywan zdecydowała się wybrać bardziej eteryczny look. – To, co najbardziej przyciągnęło mnie do tej stylizacji, to fakt, że wydawała mi się ona wystarczającą odmianą od wielu ciemnych stylizacji, które ostatnio nosiłam – mówi Ortega.

Ortega wybrała suknię Gucci w odcieniu brudnego różu z drapowanymi plisami i wiązaniami z kolekcji włoskiej marki na wiosnę 2023, przedostatniej stworzonej przez projektanta Alessandro Michelego. – Nigdy wcześniej nie nosiłam czegoś takiego. Kolor oscyluje wokół naturalnych odcieni ziemi, a metaliczne pierścienie zdobiące sukienkę nadają jej interesującego charakteru. Całość była również bardzo lekka i wygodna, z czego bardzo się ucieszyłam, ponieważ tego typu projekty są często niewygodne – powiedziała aktorka. Aby dopełnić stylizację, Ortega wybrała makijaż retro, który został wykonany przez makijażystę Vincenta Owuendo. – Podobał mi się makijaż oczu inspirowany Sophią Loren – powiedziała. – Nigdy wcześniej takiego nie nosiłam i był to moim zdaniem piękny ukłon – dodała.

Dodatki, które gwiazda miała na sobie tego wieczoru, nadały całości jeszcze bardziej ekskluzywnego charakteru. Ortega założyła bowiem biżuterię od Tiffany & Co., która składała się na warstwowe naszyjniki wykonane z 18-karatowego białego złota i diamentów (wąż projektu Elsy Peretti wyróżniał się szczególnie). Aktorka zdecydowała się także na pierścionki i parę kolczyków w kształcie płomieni z 18-karatowego złota z diamentami. Okazuje się, że biżuteria miała na aktorkę niezwykły wpływ. – Biżuteria od Tiffany & Co., którą miałam na sobie, była prawdziwym uzupełnieniem stylizacji, a w połączeniu ze sztucznymi paznokciami, których nigdy nie noszę, sprawiła, że miałam ochotę gestykulować rękami, jeszcze więcej niż zwykle – żartowała Ortega.

Zobaczcie detale z przygotowań Ortegi do Złotych Globów 2023.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Christian Allaire
Proszę czekać..
Zamknij