Znaleziono 0 artykułów
20.12.2021

Fryzura z pokazu Chanel, którą powtórzysz w domu

20.12.2021
CHRISTOPHE ARCHAMBAULT

Fryzura z kokardą widziana na pokazie Chanel Métiers d’art 2021 jest naprawdę prosta do wykonania. Do tego kocia kreska i świąteczny albo sylwestrowy look gotowy.

Fryzjer Damien Boissinot ze swoim zespołem poupinał czarne wstążki na warkoczu zaplecionym wzdłuż przedziałka z boku głowy modelek. Wstążki we francuskim stylu opadały na twarz, łącząc się z naturalną teksturą włosów, kilkoma kosmykami i delikatnymi falami. Nic nie było zbyt schludne ani przesadnie dopieszczone. Ta fryzura nie wymaga zbyt wielu zabiegów pielęgnacyjnych.

PASCAL LE SEGRETAIN

Idealna na wieczorne spotkania, zwłaszcza te w okresie świątecznym – kokarda we włosach to doskonały sposób, by sprawić wrażenie, że starannie zadbałaś o fryzurę, nawet jeśli w istocie nie miałaś ani chwili na przygotowania. Aby odtworzyć tę stylizację, wystarczy przedziałek z boku głowy i kawałek wstążki lub spinka.

PASCAL LE SEGRETAIN
PASCAL LE SEGRETAIN

Kokardka do włosów od dawna jest podstawowym elementem stylizacji modelek na wybiegach Chanel. Motyw ten został zainspirowany przez Gabrielle „Coco” Chanel. Na przestrzeni lat na pokazach marki pojawiło się wiele innych ikonicznych momentów z kokardą we włosach – od wysokiego kucyka Claudii Schiffer podczas show na jesień-zimę 1995 poczynając, a na kucyku Penélope Cruz z wybiegu jesień-zima 2019 kończąc.

PASCAL LE SEGRETAIN

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij