Znaleziono 0 artykułów
07.07.2023

Kolejna metamorfoza Dojy Cat, czyli czarny french bob i grzywka

07.07.2023
Doja Cat (Fot. Getty Images)

Miłośniczka ekstrawagancji Doja Cat od lat eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Zdecydowała się na kolejną metamorfozę – postawiła nowe cięcie włosów, czarny french bob z grzywką, czyli odświeżoną wersję jej fryzury sprzed lat.

Doja Cat słynie z eksperymentowania ze swoim wyglądem, szczególnie z kolorem i długością włosów. W ostatnim czasie nosiła wiele różnych fryzur – od pixie w czerni, po blond buzz cut. Teraz postawiła na zupełnie inne cięcie, którym powraca do krótkiej fryzury sprzed lat.

Nowa fryzura Dojy Cat: od blond buzz cut do czarnego french boba

Gwiazda powróciła do krótkiej fryzury – postawiła na odświeżoną wersję boba. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w krótkim T-shircie, nawiązującym do stylu lat 2000., w futrzanych botkach, bez spodni ani spódnicy, tylko w figach. Uwagę zwraca jej nowa fryzura – prosty, sięgający za uszy french bob, który doskonale uzupełnia całą stylizację. Widziana ostatnio z włosami blond, Doja postawiła teraz na czerń i zdecydowała się na modną w tym sezonie grzywkę. Nowy wygląd, który najprawdopodobniej zawdzięcza peruce (zaledwie kilka dni wcześniej widzieliśmy artystkę w wersji „na zapałkę") stanowi kolejną odsłonę ekstrawaganckiego, zadziornego wizerunku Dojy Cat.

Krótki bob: najmodniejsza fryzura ostatnich lat

Bob, który w ostatnich latach pokochały gwiazdy, od dawna nie wychodzi z mody. Popularność fryzurze nadała już w latach 20. XX wieku amerykańska aktorka Louise Brooks, a w latach 60. lansowały go Twiggy, Barbra Streisand i Diana Ross. Ponadczasowe cięcie daje efekt odważnej metamorfozy, a ponadto pozwala na eksperymentowanie z długością i kształtem fryzury. W tym roku popularnością cieszy się jej prosta wersja.

Hailey Bieber, która dotychczas pozostawała wierna swoim dłuższym włosom, w tym roku ścięła swoje włosy do linii żuchwy. Kourtney Kardashian również postawiła na krótka wersję boba w kolorze blond. Z kolei Michelle Pfeiffer, miłośniczka minimalizmu i naturalności, na początku tego roku postawiła na bob o prostym kształcie i długości sięgającej ramion.

Julia Goljan
Proszę czekać..
Zamknij