Znaleziono 0 artykułów
29.09.2021

Domowe spa

29.09.2021
(Fot. Materiały pasowe)

Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy z tego jak terapeutyczną moc może mieć dotyk. Masaż daje upust emocjom, relaksuje, pozwala pozbyć się zmęczenia. Czuły i uważny dotyk to w pewien sposób forma medytacji. Ponadto dzięki masażom poprawia się nasza świadomość własnego ciała, dzięki czemu łatwiej nam jest je polubić.

Z pomocą przychodzi marka Touch Yourself produkująca zestawy organicznych tekstyliów, przeznaczonych do automasażu twarzy i dekoltu. W jej ofercie znajdziemy miękkie bawełniane pareo na zatrzaski, turban, gumkę do włosów i opaskę, które wprowadzą nas w klimat domowego spa.

(Fot. Materiały pasowe)

Touch Yourself ceni sobie wartości takie jak samoakceptacja, wrażliwość i higiena zdrowia psychicznego. Korzystając z produktów Touch Yourself mamy poczuć się wyjątkowo i pięknie, pozwalając sobie na chwilę tylko i wyłącznie dla siebie. 

(Fot. Materiały pasowe)

“Dbaj o swoje ciało. Jedz. Nawadniaj się. Ruszaj się. Śpij. Dziewczyno, zrób to dla siebie” - pisze marka na swoim Instagramie.

Potraktuj swoją skórę z miłością i uwagą. Praktykuj #TOUCHYOURSELF każdego dnia i obserwuj, jak niezwykłe rezultaty może Ci przynieść dotyk.

Zuzanna Żelazny
Proszę czekać..
Zamknij