Znaleziono 0 artykułów
10.10.2020

Dreambig.pl – luksusowe marki z drugiej ręki

10.10.2020
(Fot. Materiały prasowe)

Działająca w duchu zrównoważonej mody dreambig.pl, to platforma, dzięki której luksusowe przedmioty znajdują drugie życie. Założycielki platformy zachęcają klientki zarówno do inwestowania w rzeczy najwyższej jakości, jak i odsprzedawania tych, których już nie używają. 

Coraz częściej chwalimy się naszymi zdobyczami z second-handów, wiemy, jakie perełki można w nich znaleźć. Jednak, aby zdobyć naprawdę jakościową rzecz w dobrym stanie, trzeba się mocno naszukać. Dreambig ułatwia poszukiwania i proponuje wybór używanych, lecz wciąż będących w dobrym stanie, luksusowych przedmiotów, w atrakcyjnych cenach. 

(Fot. Materiały prasowe)

– Kupowanie rzeczy z drugiej ręki już dawno przestało być traktowane w kategorii obciachu. Wręcz przeciwnie. Upolowanie czegoś za ułamek ceny ucieszy każdego! Nasze klientki dzięki komisom z luksusowymi produktami mogą nie tylko wzbogacić swoją garderobę o coś pięknego, lecz także podnieść jakość życia. Swojego i planety – zachęca Paulina Nosarzewska, współwłaścicielka dreambig.pl.

Ten komis to nie tylko świetna możliwość nabycia ekskluzywnych przedmiotów, lecz także pozbycia się tych, które już nam się nie przydadzą. Co jakiś czas warto zrobić porządki w szafie i sprawdzić, czy na jej dnie nie leży jakaś zapomniana torba od projektanta, która zachwyciła nas tylko na krótki czas. Przekazywanie w dobre ręce wartościowych przedmiotów jest przyjazne zarówno dla środowiska, jak i dla naszego samopoczucia. I, co nie bez znaczenia, portfela. 

(Fot. Materiały prasowe)

Każda rzecz, która trafia do dreambig.pl, jest sprawdzana i weryfikowana pod kątem autentyczności i jakości. Właściciel oddający przedmiot musi poświadczyć o jego pochodzeniu dokumentacją zakupu, jeżeli takiej nie posiada, rzecz jest do niego odsyłana. Założycielki komisu nie chcą zawieść swoich klientów i ryzykować utraty dobrej reputacji. 

(Fot. Materiały prasowe)

W ofercie komisu znajdziemy wyselekcjonowane przedmioty pochodzące z szaf ulubionych influencerek, stylistek i gwiazd. W zakładce Szafa Gwiazdy są na przykład rzeczy wstawione przez Joannę Przetakiewicz czy Kate Rozz. 

(Fot. Materiały prasowe)

– Lubię ubrania. Dobrze dobrane do osobowości, figury, stylu życia dają komfort i dodają pewności siebie. Nauczyłam się kupować z rozwagą. Nie muszę mieć ciągle nowych rzeczy, a polowanie na używane perełki w takich sklepach jak ten, daje radość i pewność, że tak wygląda odpowiedzialna moda – mówi korzystająca z platformy dziennikarka Magda Mołek. – I coś jeszcze: ponieważ wierzę w dobrą energię między kobietami, uwielbiam słuchać i podpatrywać inne kobiety, to kupując na dreambig.pl mam okazję sprawdzić, czy wyglądam w ich ubraniach tak samo dobrze. A teraz otwieram przed wami moją szafę i życzę wam tyle przyjemności z noszenia, ile sama doświadczyłam.

Ukłonem w stronę klientek jest możliwość zwrotu w ciągu 14 dni od zakupu. Przewidziano również opcję zakupu na raty. Po złożeniu zamówienia, otrzymamy przesyłkę w ciągu trzech dni. 

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij