Znaleziono 0 artykułów
26.10.2020
Artykuł sponsorowany

Dźwięk przyszłości: Gwiazdy kochają słuchawki bezprzewodowe

26.10.2020
(Fot. materiały prasowe)

Słuchawki bezprzewodowe dają nam pełną  wolność, bez względu na to, gdzie jesteśmy i co robimy. Przy okazji premiery słuchawek Huawei FreeBuds Pro, które zapowiadają nową generację najmodniejszego gadżetu tego roku, sprawdzamy, za co pokochały go gwiazdy.

Nowy wymiar wolności

Gwiazdy są stale w ruchu, dlatego wybierając słuchawki, najczęściej stawiają na te bezprzewodowe. Dzięki nim zyskują nie muszą już frustrować się splątanym w wymyślny węzeł kablem albo wyciąganą z ucha słuchawką, gdy kabel zahacza o każdą napotkaną przeszkodę. Na dodatek wiele codziennych czynności mogą wykonywać bez konieczności patrzenia na telefon.

Zasięg słuchawek Huawei FreeBuds Pro wynosi nawet 10 metrów, dzięki czemu możemy swobodnie poruszać się po biurze czy mieszkaniu bez konieczności noszenia przy sobie telefonu, nawet gdy ten ładuje się w innym pomieszczeniu. Co więcej, system prosty gestów pozwala odbierać i odrzucać połączenia, zmieniać piosenkę albo powtarzać ulubiony utwór jednym ruchem ręki.

Minimalistyczny dizajn

Gwiazdy traktują słuchawki nie tylko jako niezbędny gadżet, ale również uniwersalny dodatek do każdej stylizacji. Dzięki minimalistycznemu designowi słuchawki Huawei FreeBuds Pro możemy nosić zarówno do oversize’owej marynarki i dżinsów jak Bella Hadid albo wzorem Emily Ratajkowski ze zwiewną sukienką i wysokimi botkami. Słuchawki są dostępne w dwóch klasycznych kolorach – białym i czarnym, a pod koniec października w sprzedaży pojawi się także wersja srebrna.

Słuchawki Huawei są ultralekkie, a dzięki idealnie wyprofilowanemu kształtowi dopasują się do każdego ucha. Można więc korzystać z nich podczas codziennych czynności, bez obawy, że będą wypadały z ucha. Słuchawki są zapakowane w poręczne etui, które zmieści się nawet w najmniejszej torebce.

(Fot. materiały prasowe)

Jakość dźwięku

Wiele gwiazd zapytane o rzeczy, z którymi się nigdy nie rozstają, w pierwszej kolejności wymienia słuchawki. – Zawsze myślę o nich, jak o gadżecie rodem z filmów szpiegowskich – mam w nich zamknięty cały świat. To moja tajna broń – powiedziała w jednym z wywiadów Miley Cyrus, która ze słuchawkami nie rozstaje się nigdy. Podobnie jak wielu artystów, najważniejszym kryterium ich wyboru jest dla niej jakość dźwięku.

Z myślą o najwyższej jakości doświadczeniu Huawei FreeBuds Pro wyposażono w pierwszą tego typu funkcję dynamicznej redukcji szumów. Inteligentna technologia jest w stanie rozpoznawać rodzaje dźwięków wokół użytkownika i dostosowywać do nich odpowiedni tryb redukcji hałasu. Do wyboru są aż cztery tryby – dynamiczny, komfortowy, ogólny i najwyższy. Każdy sprawdzi się w innych warunkach, również pogodowych. Dzięki systemowi ochrony przed wiatrem słuchawek, słyszany dźwięk będzie zawsze najwyższej jakości.

Wytrzymałość baterii i proste ładowanie

Liczne podróże to chleb powszedni gwiazd. Rihanna przyznała kiedyś, że w domu bywa zaledwie kilka dni w roku, podczas zdjęć do „Gry o Tron” Emilia Clarke odwiedzała niemal wszystkie kontynenty w ciągu zaledwie tygodnia, a Millie Bobby Brown w ciągu jednego była na czterech lotniskach. Nie dziwi więc, że wybierając słuchawki, jednym z najważniejszym kryterium wyboru jest wytrzymałość baterii.

Słuchawki Huawei FreeBuds Pro mogą pracować bez przerwy nawet 30 godzin. Dzięki funkcji ładowania bezprzewodowego Huawei SuperCharge słuchawki załadujemy w pełni w zaledwie pół godziny. Wszystko z pomocą poręcznego etui ładującego.

(Fot. materiały prasowe)

Możliwość personalizacji

Żadna nowość nie umknie ich uwadze gwiazd. Szczególnie, gdy są takimi pasjonatami, jak Chris Pratt, The Weeknd czy Jake Gyllenhaal (zamiłowania do technologicznych nowinek aktor zaraził się od siostry Maggie). Fascynują ich przede wszystkim najnowsze technologie.

Oprócz wspomnianej funkcji inteligentnego wyciszania dźwięków, Huawei FreeBuds Pro są również wyposażone w podwójną antenę Bluetooth, dzięki której mogą się łączyć aż z dwoma sprzętami na raz.

W przypadku słuchawek Huawei hasło „gadżet osobisty” nabiera nowego znaczenia. Za pośrednictwem specjalnej aplikacji AI Life można dostosowywać ich pracę do osobistego rytmu. Aplikacja pozwala sprawdzić poziom baterii, wybrać odpowiedni tryb dźwięku czy dopasować system gestów.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij