Znaleziono 0 artykułów
25.02.2021

Ekranizacja „50 twarzy Tindera” Joanny Jędrusik

25.02.2021
Joanna Jędrusik (Fot. Jakub Szafrański)

Wydawnictwo Krytyki Politycznej ogłosiło, że reportaż „50 twarzy Tindera” autorstwa Joanny Jędrusik wkrótce doczeka się filmowej adaptacji.

W 2019 roku Joanna Jędrusik zadebiutowała książką „50 twarzy Tindera”. Z wykształcenia kulturoznawczyni, po latach spędzonych w korporacji, postanowiła odmienić swoje życie i rozpoczęła przygodę z pisaniem. W autobiograficznym reportażu z rozbrajającą szczerością opowiedziała o doświadczeniach z randek. Książka stała się bestsellerem, a kilkanaście miesięcy później doczekała się kontynuacji w postaci „Pieprzenia i wanilii”, gdzie za tło miłosnych podbojów posłużyły podróże po Stanach Zjednoczonych, Peru i Meksyku.

Podobne artykuły Love Me Tinder: Doświadczyć jak najwięcejJoanna Jędrusik Niebawem ruszą prace nad ekranizacją „50 twarzy Tindera”. Wydawnictwo Krytyki Politycznej, odpowiedzialne za publikację obydwu reportaży Jędrusik, ogłosiło, że autorka sprzedała prawa do adaptacji debiutanckiej książki. „Kogo chcielibyście zobaczyć w roli głównej?” – pytają przedstawiciele wydawnictwa za pośrednictwem Instagrama. Na ten moment nie ma informacji odnośnie obsady, ani twórców odpowiedzialnych za realizację produkcji.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij