Znaleziono 0 artykułów
05.02.2021

Emma Corrin i Harry Styles razem na ekranie

05.02.2021
(Fot. Getty Images)

Jak donoszą zagraniczne media, Emma Corrin dołączy do Harry’ego Stylesa na planie dramatu romantycznego Amazon Studios „My Policeman”. Film opowiada o małżonkach, których spokój burzy pojawienie się niespodziewanego gościa. Wraz z nim ożyją wspomnienia sprzed 40 lat.

W środę wschodząca gwiazda Emma Corrin otrzymała nominację do Złotego Globu za rolę księżnej Diany w „The Crown”, a już posypały się kolejne propozycje. Według najnowszych doniesień, aktorka właśnie podpisała kontrakt z Amazon Studios, dołączając do obsady filmu „My Policeman”.

Scenariusz dramatu romantycznego oparto na powieści o tym samym tytule autorstwa Bethan Roberts. Fabuła rozgrywa się w latach 50., gdy homoseksualizm traktowano jako przestępstwo. Ukrywający prawdziwą tożsamość policjant Tom (Harry Styles), bierze ślub z nauczycielką Marion (Emma Corrin). Gdy kobieta odkrywa, że jej mąż ma romans z przyjacielem, Patrickiem, losy trojga zaczynają się komplikować. Miłosny trójkąt został przedstawiony z perspektywy 40 lat, gdy w ostatniej dekadzie XX wieku chory Patrick zjawia się w domu małżonków.

Za scenariusz jest odpowiedzialny Ron Nyswaner („Filadelfia”), a reżyserem produkcji będzie Michael Grandage („Geniusz”). Na ekranie zobaczymy Emmę Corrin oraz Harry’ego Stylesa. Zdjęcia ruszą już latem.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij