Znaleziono 0 artykułów
26.09.2018

Etam: gorsety, neony i koronki

26.09.2018

Na pokazie francuskiej marki bieliźniarskiej po wybiegu chodziły Constance Jablonski, Joan Smalls i Monica Cima, w pierwszym rzędzie zasiadły Aimee Song, Negin Mirsalehi i Caroline Receveur, a wystąpiła Cardi B.

Constance Jablonski (Fot. Imaxtree)

Cardi B zaledwie dwa miesiące temu urodziła córeczkę Kuture Kiari. Świeżo upieczona mama wystąpiła wczoraj w Paryżu jako specjalny gość pokazu marki bieliźniarskiej Etam. Raperka wykonała swoje przeboje „Bodak Yellow” oraz „I Like It”, zachwycając nie tylko gości z pierwszych rzędów, w tym it-girls z Instagrama, ale także modelki, które defilowały po wybiegu w seksownej bieliźnie. 

Wycięty kostium kąpielowy (Fot. Imaxtree)
Skórzany gorset (Fot. Imaxtree)

Występ Cardi ubranej w pierzasty garnitur od Christiana Cowana znaczy nie tylko nowy sezon, ale także nową erę w Etam. Jest bezkompromisowo, flirciarsko, radośnie. Kobiecość jest tu celebrowana neonami, koronkami i piórami. Marka o ponadstuletniej tradycji korzysta oczywiście z bogatego doświadczenia swoich rzemieślników, ale otwiera się na coraz bardziej wyemancypowaną klientkę. 

Neony Etam (Fot. Imaxtree)
Koronki i pióra (Fot. Imaxtree) 

Pokaz, który można było oglądać na żywo na całym świecie, miał miejsce na paryskiej Akademii Sztuk Pięknych. Lokalizacja podkreślała pieczołowitość wykończenia każdego z kompletów bielizny. Najważniejszymi elementami na sezon wiosna-lato 2019 roku będą głęboko wycięte body, które można nosić także na co dzień, chociażby pod smokingową marynarkę oraz biustonosze pełniące też funkcję krótkich topów. Zmysłową czerń przełamują kolory – koronki bywają czerwone, pomarańczowe i żółte. W sam raz na słoneczne lato. Ale Etam specjalizuje się także w nocnej bieliźnie, która rozpala zmysły. Body Sexy Tatoo podkreślające smukłą talię, podwiązki, czy staniki zabudowane u góry, a odsłaniające biust to słodka tajemnica kobiety Etam, która czuje się jak supermodelka. Albo lepiej, jak wyzwolona Francuzka, bo motywem przewodnim marki jest przecież French Liberté. A wolna kobieta, jeśli chce, może spiąć się gorsetem, podkreślić biodra złotym łańcuchem albo zatańczyć tango w falbanach.

Oprawą dla zachwycających kompletów były naturalne włosy i makijaż. Seksowne fale, lekko tylko targane wiatrem, soczyste usta i podkreślone spojrzenie czyniły supermodelki jeszcze seksowniejszymi. O ile to w ogóle możliwe! 

Hiszpańskie falbany (Fot. Imaxtree)

Najlepsza wiadomość? Bieliznę już teraz można kupować w sklepie online marki. Magia See Now Buy Now (a właściwie See Now Shop Now, jak określa ten system Etam) działa! 

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij