Znaleziono 0 artykułów
12.03.2021

Dokument o kulisach wywiadu Lady Di

12.03.2021
(Fot. materiały prasowe)

Emocje towarzyszące rozmowie Opry Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym jeszcze nie opadły, a Pałac Buckingham znów zatrzęsie się w posadach.

15 listopada 1995 roku w programie „Panorama” stacja BBC wyemitowała godzinny wywiad Martina Bashira z księżną Dianą. W rozmowie z dziennikarzem z ust królowej ludzkich serc padły słynne słowa: – W małżeństwie byliśmy we trójkę, a to już tłok. Tym samym Lady Di potwierdziła plotki o wieloletnim romansie księcia Karola z Camillą Parker-Bowles. Po raz pierwszy wyznała, że zmaga się z bulimią i po narodzinach Williama cierpiała na depresję poporodową: – Czułam, że cały naród jest ze mną w szpitalnej sali. Następnego dnia brytyjskie media rozpisywały się, że Diana pogrążyła monarchię w największym kryzysie od 1936 roku, czasu abdykacji króla Edwarda VIII.

Podobne oskarżenia pod adresem Windsorów padły po niedzielnym wywiadzie Opry Winfrey z Susseksami, w którym Meghan Markle wyznała, że padła ofiarą rasistowskich komentarzy członków dworu. Jak się okazuje, Pałac Buckingham ma kolejny powód do zmartwień. Ruszyły bowiem prace nad dokumentem „The Diana Interview: Revenge of Princess”. Dwuczęściowy film przedstawi kulisy powstania wywiadu Martina Bashira z Lady Di. Na ten moment szczegóły produkcji nie zostały ujawnione. Wiadomo jedynie, że zobaczymy ją jeszcze w tym roku

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij