Znaleziono 0 artykułów
01.05.2020

Gigi Hadid potwierdziła ciążę

01.05.2020
Gigi Hadid i Zayn Malik (Fot. Getty Images)

Wolelibyśmy ogłosić tę radosną nowinę na własnych warunkach, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi – powiedziała supermodelka w wywiadzie dla Jimmy'ego Fallona. Od kilku dni krążyły plotki, że Hadid spodziewa się pierwszego dziecka z Zaynem Malikiem. 

Gigi Hadid, która kilka dni temu świętowała 25. urodziny, oficjalnie potwierdziła plotki o ciąży. – Dziękujemy za wszystkie dobre słowa – mówiła wczoraj supermodelka w programie Jimmy'ego Fallona „The Tonight Show”. Przymusowa izolacja nie nastręcza przyszłej mamie trudności. Przyznała, że cieszy się z tego, że w domu może w pełni cieszyć się codziennym życiem. 

Hadid śmieje się, że wreszcie może ulegać wszelkim zachciankom. Jej ulubiona potrawa? Bajgiel z serkiem. Z racji jej ogromnego apetytu, rodzina przygotowała na urodziny tort w kształcie jedzenia (stworzony przez gwiazdę „Cake Boss”, Buddy'ego Valastro', przyjaciela rodziny).

O ciąży donoszono już kilka dni temu, a dzień przed wywiadem Gigi na swoim profilu na Instagramie mama Hadid, Yolanda, napisała, że cieszy się, że zostanie babcią.

Młodsza siostra Gigi – Bella, uznawana za tą bardziej wyzwoloną i zmysłową, nie ma jeszcze macierzyństwa w planie. Jest singielką odkąd ponownie rozstała się z The Weekndem. Gigi z Zaynem (27-letni były członek One Direction) związana była z przerwami od listopada 2015 roku. Ostatni raz zerwali w 2018 roku. Od końca 2019 roku Brytyjczyk walczył jednak o względy Gigi. Tym razem postanowili spróbować na poważnie. Widziano ich razem w styczniu, a Hadid potwierdziła, że są razem w lutym tego roku. „Hey Valentine!” – napisała w poście z okazji Dnia Zakochanych. 

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij