Znaleziono 0 artykułów
18.01.2021

Inspirujące stylizacje: Siostry Hadid

18.01.2021
Bella i Gigi Hadid (Fot. Getty Images)

Czy to ty, czy to ja? Podczas spaceru po Nowym Jorku Gigi Hadid wymieniła się stylizacją z siostrą, królową street style’u.

Od kiedy Gigi Hadid została mamą, widywana jest jedynie podczas krótkich spacerów z córeczką. Na te okazje wybiera obszerne płaszcze wiązane w talii lub pudełkowe okrycia wierzchnie zdobione kratą księcia Walii. Nieodłącznym dodatkiem, zapewniającym pozorną anonimowość, stał się bucket hat z domu mody Louis Vuitton. Zupełnym przeciwieństwem jest styl jej siostry Belli, współczesnej ikony stylu czerpiącej z estetyki lat 90. i początków XXI wieku. W szafie modelki przeważają kurtki The North Face oraz nylonowe bomberki, które zestawia ze sneakersami Nike’a.

Podczas ostatniej wizyty Gigi w Nowym Jorku nastąpiła zamiana rodem z filmów z bliźniaczkami Olsen. Młoda mama wyszła na ulice w podartych boyfriendach, neonowej koszulce z grafiką i oversize’owej marynarce od 3.Paradis. Do tego założyła skórzane buty i futurystyczne okulary z lustrzaną powłoką. Jej młodsza siostra pojawiła się w dresach oraz granatowym płaszczu, łudząco podobnym do tego, jaki Gigi miała podczas pierwszego oficjalnego wyjścia po narodzinach dziecka. Zdaje się, że nieprzypadkowo stylizację uzupełniła błękitnym nakryciem głowy i okularkami od DMY BY DMY, które również nosiła wcześniej Gigi. To początek nowej serii „Czy to ty, czy to ja?”

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij