Znaleziono 0 artykułów
24.12.2022

Zoë Kravitz i Channing Tatum: Podwójnie silni

24.12.2022
Zoë Kravitz i Channing Tatum / Fot. James Devaney, Getty Images

Zoë Kravitz i Channing Tatum poznali się, pracując przy jej filmowym debiucie reżyserskim. Oboje byli wtedy po rozstaniach. On zrobił na niej wrażenie pracowitością, dojrzałością, opiekuńczością. Jemu spodobały się zdecydowanie i konsekwencja Zoë. Dziś są tandemem nie do zniszczenia a ich miłość przypieczętowały zaręczyny.

O tym, że mogą być w związku, po raz pierwszy donoszono latem 2021 r. Wtedy paparazzi sfotografowali aktorów na wspólnej przejażdżce rowerowej w centrum Nowego Jorku. Tatum prowadził swojego bmx-a, a Kravitz jechała z tyłu, jako pasażerka, czule obejmując mężczyznę za szyję. Wyglądali jak dobrzy znajomi albo para, oboje na luzie, zwyczajni. Niespecjalnie wyróżniali się z barwnego nowojorskiego tłumu, tylko bardziej spostrzegawczy mogli w nich rozpoznać kinowych bohaterów – Kobietę-Kota i Magic Mikea. Oboje byli singlami – Zoë rozwiodła się z aktorem Karlem Glusmanem, a Channing zakończył kilkuletni związek z piosenkarką Jessie J. „Po prostu było mi gorąco i byłam na maksa zmęczona, więc Channing powiedział: Wskakuj!” – opowiadała potem Kravitz. „No to wskoczyłam”.

Zoë Kravitz i Channing Tatum poznali się na planie „Pussy Island”

Wspólne zdjęcia gwiazdy „Batmana” i aktora uznawanego za jednego z najprzystojniejszych w Hollywood od razu trafiły na pierwsze strony kolorowej prasy, czołówki mediów, w tym do znanego portalu plotkarskiego Page Six – „Widać było, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Zachowywali się, jak starzy dobrzy znajomi, całkowicie swobodnie”, informował lakoniczny podpis pod zdjęciami.

Zoë Kravitz i osiem lat starszy od niej Channing Tatum poznali się kilka miesięcy wcześniej. Ona zaprosiła go na casting do swojego debiutu reżyserskiego, filmu „Pussy Island”. Była też współscenarzystką i współproducentką, miała więc znaczący wpływ na dobór obsady. Jak zdradziła później w jednym z wywiadów, już od pierwszej chwili w roli głównej widziała właśnie Tatuma. Jednak współpraca z Channingiem przerosła jej oczekiwania. „Opiekował się mną na planie w niezwykły sposób” – wyznała w niedawnej rozmowie z magazynem „GQ”. „Mogłam na niego liczyć w każdej sytuacji – czy kiedy potrzebna mi była szklanka wody, czy gdy potrzebowałam drinka. W moim imieniu potrafił też jasno przekazać ekipie, żeby wzięła się do roboty. To było naprawdę bardzo słodkie”.

Zoë Kravitz i Channing Tatum / East News

Kravitz potwierdziła w tej rozmowie, że są z Tatumem parą. Bo wcześniej, mimo wielu opublikowanych przez prasę ich wspólnych zdjęć, konsekwentnie milczeli na temat tego, co ich łączy. Na MET Galę w 2021 r. przyszli osobno, choć wyszli już razem. Wyglądali tego wieczoru fenomenalnie – on w klasycznym smokingu Donatelli Versace (za który publicznie dziękował projektantce na Instagramie, wspominając swoje początki w modelingu), ona w odważnej sukience domu mody Saint Laurent, którego jest twarzą. Zresztą, od kiedy sfotografowano ich razem po raz pierwszy, Kravitz i Tatum uchodzą nie tylko za „it couple”, lecz także za wyjątkowo stylową parę. Oboje wybierają bezpretensjonalne stylizacje, w stonowanych kolorach. Najczęściej Zoë i Channing włóczą się po swoich ulubionych zakątkach Nowego Jorku, ubrani w sprane dżinsy, obszerne bluzy z kapturem i sneakersy, lub, jak ostatnio, w oversize’owe płaszcze w stylu lat 90.

Zoë Kravitz: Moja droga do pokochania samej siebie nie była prosta

„Zupełnie nie gwiazdorzą, zachowują się zwyczajnie, jakby nie mieli nic wspólnego z tym całym Hollywood” – komentują osoby, które miały okazję poznać parę. Trudno sobie wyobrazić, by życie na pokaz było dla nich czymś atrakcyjnym. Zoë widziała, jak destrukcyjny wpływ na rodzinę miała sława jej ojca Lennyego Kravitza. Channing sam doświadczył złych stron popularności – jego związek, a potem rozstanie z żoną, aktorką Jenną Dewan, były opisywane w mediach.

Zoë Kravitz / Getty Images

Kravitz miała kilka lat, gdy jej matka, Lisa Bonet, aktorka znana m.in. z „Bill Cosby Show”, postanowiła zabrać córkę z Los Angeles i wychowywać ją samotnie w górskiej chacie. Uznała, że życie wśród dzikiej przyrody, w małej lokalnej społeczności, z dala od hollywoodzkiego blichtru, będzie dobre dla niej samej i córki. Z Lennym Kravitzem Zoë zamieszkała dopiero jako nastolatka. Życie w luksusowym Miami u boku ojca rockmana w niczym nie przypominało idylli, w jakiej wyrosła. Ciągły zgiełk, brak rutyny, celebryci przewijający się przez willę Kravitza oraz jedna wielka impreza – to było dla niej zbyt wiele. Idealne figury supermodelek, z jakimi ojciec umawiał się na randki, wpędziły nastoletnią Zoë w kompleksy. Zachorowała na anoreksję, później na bulimię. Z zaburzeniami odżywiania walczyła przez większość życia. „Moja droga do pokochania samej siebie nie była prosta” – wyznała w jednym z wywiadów.

Dziś 34-letnia Kravitz nie tylko jest intrygującą aktorką, lecz także kobietą świadomą własnej wartości, która nie musi wpisywać się w jakiekolwiek oczekiwania Hollywood dotyczące wyglądu. I właśnie taką pokochał ją Channing Tatum.

On również ma za sobą niemało trudnych doświadczeń. Jego idealna, perfekcyjnie wyrzeźbiona dzięki regularnym treningom sylwetka sprawiła, że postrzegany jest jako aktor o doskonałych warunkach fizycznych. Często dopiero na drugim miejscu zauważa się jego umiejętności zawodowe oraz wrażliwość.

A jego samoocena, gdy był młodszy, nie była specjalnie wysoka. We wczesnym dzieciństwie u Tatuma stwierdzono ADHD, później dysleksję. Przez kilka lat musiał uczyć się w klasie specjalnej. „Z tego powodu nigdy nie uważałem się za specjalnie bystrego” – powiedział szczerze podczas wywiadu z „The New York Times”. Czując, że nie dorównuje intelektualnie rówieśnikom, starał się przewyższyć ich pod innym względem – siły fizycznej. Skończył szkołę średnią jako „ten najlepiej zbudowany”. Również z tego powodu swoją karierę zaczynał w klubie ze striptizem. Doświadczenia z tego okresu wykorzystał podczas pracy nad filmem „Magic Mike”.

Channing Tatum / Fot. Mike Marsland, Getty Images

Granie muskularnego tancerza erotycznego sprawiło, że bardzo szybko stał się popularny. Natychmiast po sukcesie produkcji zaoferowano mu kolejne role – niestety, dosyć stereotypowe. Aktor zauważył, że został zaszufladkowany. W 2012 r. magazyn „People” nazwał Tatuma „najseksowniejszym mężczyzną na świecie”. Dwa lata później, na łamach „GQ”, aktor wyznał, że jest „dobrze funkcjonującym alkoholikiem”.

Channing Tatum: Zoë jest bardzo świadomą swoich celów artystką

Zatem mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach spotkali się latem 2021 r. „Cóż, Channing jest po prostu cudowną istotą” – zachwycała się ukochanym Zoë Kravitz w listopadzie 2022 r. „Jak nikt potrafi mnie rozśmieszyć. Oboje uwielbiamy sztukę, jesteśmy kreatywni, kochamy dzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami”. W tym samym wywiadzie dodała, że starali się ukrywać swój związek tak długo, jak było to możliwe. „Jednak już wtedy, gdy jechaliśmy razem bmx-em, dostrzegłam paparazzich” – wyznała z goryczą. „A tylko dopóki relacja jest prywatna, nie musisz zawracać sobie głowy tym, co ktoś o was pomyśli”.

W rozmowie z „WSJ. Magazine” mówiła, jak bardzo się cieszy, że spotkała Tatuma. „Jestem wdzięczna, że dzięki mojemu filmowi mogliśmy się bliżej poznać” – powiedziała. „Jeszcze zanim się spotkaliśmy, czułam, że Channing jest prawdziwym feministą. Coś mi też podpowiadało, że na planie nie będzie unikał ryzyka, nie będzie stronił od eksploracji tych niepokojących, ciemnych rewirów, które zakładał nasz scenariusz. Bo doskonale wie, że sam nie ma z tym mrocznym światem nic wspólnego. Z tych wszystkich powodów ciągnęło mnie do niego. Byłam przekonana, że sprosta wyzwaniu. Intuicja mnie nie zawiodła”.

„Zoë jest bardzo świadomą swoich celów artystką. Doskonale wie, czego chce – bardziej niż jakakolwiek inna osoba, którą znam. Nie mam wątpliwości, że będzie wybitną reżyserką” – powiedział Tatum, gdy zakończono zdjęcia do „Pussy Island”. W innej rozmowie, z „Variety”, dodał: „Bardzo cenię Zoë za jej niesamowity wręcz perfekcjonizm”.

Wiadomo, że kilka miesięcy po tym, jak poznał Kravitz, przedstawił ją swojej dziewięcioletniej dziś córce Everly (ze związku z Jenną Dewan). „A to oznacza, że Chan traktuje swój nowy związek bardzo poważnie” – skomentował w rozmowie z magazynem „People” znajomy aktora.

Zoë Kravitz / Fot. Lionel Hahn, Getty Images

Podobno Channinga Tatuma jak członka rodziny traktują najbliżsi Zoë Kravitz. Według doniesień, miał podbić serce jej wymagającej matki i zjednać sobie sympatię ojczyma ukochanej, którym jest aktor Jason Momoa. To właśnie w jego towarzystwie Tatum poleciał do Nowego Jorku na galową premierę nowego „Batmana”. Zoë gra w nim Kobietę-Kota. „Pędzimy do ciebie, nasza Zozo. I pękamy z dumy!” – napisał Momoa na swoim profilu społecznościowym, gdy byli w drodze. Na zdjęciu towarzyszącym tej wiadomości obejmuje Channinga, tuż przed wejściem na pokład prywatnego odrzutowca.

Można się domyślać, że tak samo dobrze Tatum dogaduje się z Lennym Kravitzem. W mediach społecznościowych zostawia czasem pełne uznania komentarze pod postami ojca swojej dziewczyny. „Dobry Boże, stary! Zdradź, co takiego jesz, pijesz albo co masz w genach, że tak wyglądasz”! – gratulował formy niemal 60-letniemu rockmanowi. „To nie jest normalne! Chyba robisz brzuszki całymi dniami, co?”. Kravitz szybko odpowiedział: „Nie, po prostu staram się o angaż w nowym „Magic Mikeu”. Może mógłbyś jakoś pomóc?”.

Być może wspólna praca jeszcze bardziej zbliżyłaby dwóch mężczyzn życia Zoë Kravitz. Tak, jak zbliżyła ją z Channingiem Tatumem. „Pracowaliśmy razem na planie przez kilka miesięcy. To był ważny test. I zdaliśmy go śpiewająco” – stwierdziła niedawno. A znajomi aktorki coraz głośniej mówią w mediach, że jeszcze nigdy nie widzieli jej równie szczęśliwej.

31 października 2023 magazyn „People” poinformował, że Zoë Kravitz jest zaręczona z Channingiem Tatumem po dwóch latach związku. Dowodem na to ma być pierścionek z pokaźnym diamentem zauważony na palcu aktorki podczas przyjęcia halloweenowego, na które wybrała się z ukochanym w przebraniu z horroru „Dziecko Rosemary”.

Natalia Hołownia
Proszę czekać..
Zamknij