Znaleziono 0 artykułów
25.05.2022

Hotel Dom Zdrojowy Resort & SPA w Jastarni: Na każdą okazję

25.05.2022
Fot. Materiały prasowe

Hotel Dom Zdrojowy Resort & SPA w Jastarni to miejsce idealne na romantyczny weekend, wyjazd z przyjaciółkami za miasto, czy rodzinne wakacje. Doskonała lokalizacja i szereg udogodnień sprawiają, że chce się tu wracać.

W położonym zaledwie kilka metrów od plaży Hotelu Dom Zdrojowy Resort & SPA w Jastarni na gości czekają pokoje i komfortowe apartamenty. W poszukiwaniu relaksu warto zanurzyć się w zapachach z różnych stron świata i zrelaksować przy świetle świec w hotelowej strefie pielęgnacji, a latem skorzystać z prywatnej plaży. Rozkoszy dla podniebienia można z kolei zaznać w restauracji „Czwarte Piętro” serwującej smaki kuchni europejskiej. W daniach nie brakuje regionalnych akcentów, które urozmaicą śniadanie we dwoje, rodzinne spotkanie, czy biznesowy lunch.

Fot. Materiały prasowe

Z myślą o najmłodszych Hotel Dom Zdrojowy Resort & SPA zadbał o zabezpieczenia gniazdek elektrycznych oraz kantów mebli i szuflad. Na życzenie pokój może zostać też wzbogacony o dodatkowe łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek, czy nawilżacz powietrza. Wakacyjnej beztroski dzieci mogą zaznać na placu zabaw, w mini przedszkolu oraz Kulinarnej Akademii Małego Kuchcika. Na młode damy czeka też spa dla najmłodszych, w którym dzieci w towarzystwie mam mogą skorzystać, m.in. z usług manikiuru i pedikiuru.

Należąc do programu #DobryZNatury Hotel Dom Zdrojowy Resort & SPA działa w duchu zrównoważonego rozwoju oraz promuje ochronę ekosystemu i środowiska. Dodatkowe informacje o obiekcie oraz pakietach pobytowych są dostępne na www.hoteldomzdrojowy.pl.

Urszula Zwiefka
Proszę czekać..
Zamknij