Znaleziono 0 artykułów
06.07.2022

Hotel Grano: A może nad morze?

06.07.2022
Fot. Materiały prasowe

Lato sprzyja spontanicznym podróżom, odkrywaniu tego, co dotąd nieznane i delektowaniu się niecodziennymi smakami. Niezależnie od rodzaju poszukiwanych emocji, zlokalizowany w sercu Gdańska Hotel Grano zaspokoi każdą z potrzeb.

W położonym na gdańskiej Wyspie Spichrzów Hotelu Grano poranek rozpoczyna się aromatyczną kawą i pysznym śniadaniem – niezbędnymi przed dniem pełnych atrakcji. Tych z kolei nie brak, nie tylko w otoczeniu obiektu, ale również w nim samym. W ramach pakietu „A morze… Gdańsk!”, przeznaczonego w szczególności dla osób dorosłych, goście Hotelu Grano mogą wziąć udział w warsztatach barmańskich lub zadbać o ciało podczas zajęć aqua aerobiku, jogi czy nordic walkingu. Odwiedzających zachęca się też do oddania błogiemu relaksowi w specjalnie stworzonej do tego strefie z basenem z atrakcjami wodnymi, jacuzzi, łaźnią parową oraz sauną suchą. Za dodatkową opłatą, można też wziąć udział w organizowanych przez Hotel Grano warsztatach barmańskich, wielkim grillowaniu, rowerowej przejażdżce bądź wybrać się na kajak czy turystyczny rejs.

Fot. Materiały prasowe

Hotel Grano to wyjątkowa przestrzeń, w której nowoczesny styl spotyka się z dbałością
o potrzeby odwiedzających to miejsce, dzięki czemu można poczuć się w nim, jak w domu. Lokalizacja obiektu sprzyja też odkrywaniu zakamarków miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo pubów i restauracji, obiektów kulturalno-rozrywkowych i najważniejszych zabytków sprawia, że w Hotelu Grano nie sposób się nudzić. Obiekt gwarantuje też możliwość zwiedzania Gdańska z przewodnikiem. Ponadto, każdy z gości jest upoważniony do odbioru Karty Turysty, gwarantującej przez 48 goddzin bezpłatny wstęp do miejskich muzeów.

Dokonując rezerwacji w ramach oferty „A morze… Gdańsk!” poprzez stronę internetową Hotelu Grano, zyskuje się dodatkowe korzyści: 50 proc. zniżki na parking oraz 10 proc. rabatu na gastronomię i zabiegi SPA. Goście zapisani do newslettera mogą z kolei liczyć aż na 10 proc. upustu na cały pobyt.

Fot. Materiały prasowe

Więcej informacji na stronie granohotels.com w zakładce „Wakacje w Gdańsku”.

Urszula Zwiefka
Proszę czekać..
Zamknij