Znaleziono 0 artykułów
14.10.2021

Jak księżna Kate nosi najgorętszy kolor jesieni

14.10.2021
(Fot. Getty Images)

Kate Middleton po raz kolejny pojawiła się w eleganckiej i przemyślanej stylizacji. Zielony płaszcz od marki Erdem wyraźnie koresponduje z przesłaniem wydarzenia Generation Earthshot, w którym 13 października 2021 roku księżna uczestniczyła wraz z księciem Williamem.

Nie od dziś wiadomo, że ekologia jest ważną kwestią dla książęcej pary. 13 października 2021 roku Kate i William wybrali się do Królewskich Ogrodów Botanicznych Kew Gardens, by wziąć udział w wydarzeniu Generation Earthshot. Obok medalistki olimpijskiej Helen Glover i przyrodnika oraz prezentera telewizyjnego Steve’a Backshalla pragnęli zachęcić młodych ludzi do proekologicznego myślenia i wprowadzania zmian, które mogą zapobiec katastrofie klimatycznej. 

(Fot. Getty Images)

W 2020 roku książę William ustanowił Nagrodę Earthshot, z myślą o rozwiązaiu problemów dotyczących środowiska naturalnego i klimatu na najbliższe 10 lat. Laury są wręczane w pięciu kategoriach, w tym “Clean our air” i “Revive our oceans”. 

Stylizacja Kate jest zarazem elegancka i ożywcza. Wybór projektu marki Erdem - sięgającego do kolan zielonego płaszcza ze srebrnym suwakiem to także świadectwo tego, że księżna na poważnie traktuje postulaty zrównoważonej mody. Nosiła go już wcześniej, podczas wizyty w Nowej Zelandii w 2014 roku. Tym razem dodała do niego bluzkę w jaśniejszym odcieniu zieleni i czarne dzwony z lejącego się materiału, o nogawce w kant. 

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij