Znaleziono 0 artykułów
05.06.2023

Jennifer Lawrence stawia wygodę ponad wszystkim. I nadal pozostaje w trendach

05.06.2023
Jennifer Lawrence (Fot. Getty Images)

We właśnie rozpoczętym sezonie festiwali muzycznych chętnie powracamy do warkoczy. Ale plenerowe wydarzenia to nie jedyne miejsca, w których sprawdzi się ta fryzura. Najlepszym dowodem na to jest ostatnia stylizacja Jennifer Lawrence, która na spacerze w Nowym Jorku z mężem i synem, stworzyła modny, miejski look.

Warkocze od lat są ponadczasowym uczesaniem, szczególnie uwielbianym w okresie wakacyjnym. Gwiazdy dowolnie reinterpretują tę fryzurę, decydując się na różne techniki pleceń i dodatki. Tropem tym podąża Jennifer Lawrence – aktorka spełniająca się w roli matki –udowadniając, że luźno splecione warkocze to idealny wybór, gdy przy długich włosach trzeba postawić na wygodę.

Spodnie cargo i czarny tank top: Jennifer Lawrecne stawia na Y2K

Aktorka została sfotografowana podczas ostatniego rodzinnego spaceru w obcisłym czarnym topie oraz workowatych spodniach z obszernymi kieszeniami w kolorze oliwkowym. Luźną, streetwearową stylizację uzupełniła czarnymi okularami i najmodniejszymi sneakersami adidas Samba w tym samym kolorze. Luzu nie zabrakło również we fryzurze – charakterystyczne karmelowe włosy splotła w dwa warkocze, które zaczynały się dopiero w połowie długości.

Jennifer Lawrence w luźnej stylizacji i warkoczach na spacerze z synem (Fot. Backgrid/East News)

Fryzury z warkoczami: Gdzie szukać inspiracji

Najlepszym źródłem inspiracji, jeśli chodzi o warkocze są media społecznościowe gwiazd. Do tej pory mogliśmy podziwiać m.in. Kendall Jenner w dwóch wysokich warkoczach z równym przedziałkiem, Zendeyę z wieloma cienkimi warkoczykami czy Elsę Hosk z dwoma, prostymi warkoczami w stylu „Ani z Zielonego Wzgórza”. 

Julia Goljan
Proszę czekać..
Zamknij