Znaleziono 0 artykułów
20.01.2021

Jennifer Lopez w Chanel na uroczystości zaprzysiężenia prezydenta Bidena

20.01.2021
Fot. Win McNamee, Getty Images

Utwór „This Land is Your Land” Woody’ego Guthriego, Jennifer Lopez przeplotła fragmentami pieśni „America the Beautiful” i swojego największego hitu „Let’s Get Loud”. Na występ podczas zaprzysiężenia Josepha R. Bidena na 46. prezydenta USA wokalistka wybrała total-look od Chanel. Mówi się, że biała kreacja była ukłonem w stronę sufrażystek.

J.Lo postawiła na charakterystyczny dla siebie glamour. Jej kreacja od Chanel składała się z cekinowych spodni z wysokim stanem, bluzki z ozdobnym żabotem i przetykanego błyszczącą nitką płaszcza. Całości dopełniała wyrazista biżuteria, brokatowy makijaż i wysoko zaczesany kucyk (za makeup odpowiedzialny był David Velasquez, a za fryzurę – stały współpracownik Lopez, Chris Appleton). Wcześniej wokalistka przechadzała się po stolicy ubrana w płaszcz i kostium w czarno-białą pepitkę z kolekcji francuskiego domu mody na jesień-zimę 2019-2020.

Fot. Alex Wong, Getty Images

Podobne artykułyZaprzysiężenie prezydenta Joe Bidena i wiceprezydentki Kamali HarrisPola DąbrowskaPodczas zaprzysiężenia Bidena, Lopez wykonała utwór „This Land is Your Land” Woody’ego Guthriego, który urozmaiciła fragmentami patriotycznej pieśni „America the Beautiful” i wersem ze swojego największego hitu „Let’s Get Loud”. Na koniec występu zwróciła się do latynoskiej społeczności recytując fragment „Ślubowania Wierności” po hiszpańsku.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij