Znaleziono 0 artykułów
15.07.2022

Jennifer Lopez w stylu workwear

15.07.2022
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez to królowa stylizacji, które łączą w sobie stylowy wygląd i komfort. Aktorka inspiruje się teraz latami 80. i stawia na koszulę w kratę, masywne buty i luźne dżinsy – kwintesencję stylu workwear.

Jennifer Lopez potrafi błyszczeć w balowych kreacjach (jak na gali charytatywnej Blue Diamond w sukni projektu domu mody Roberto Cavalli) i równocześnie zachwycać luzem podczas codziennych spacerów po Beverly Hills. Tym razem piosenkarka reinterpretuje trendy prosto z lat 80.

Lopez, sfotografowana wczoraj na ulicy w Los Angeles, miała na sobie jasną, grubą koszulę w beżowo-błękitną kratę, luźne, równie jasne dżinsy i masywne, beżowe workery marki Timberland. Piosenkarka nałożyła do tego duże okulary i złote kolczyki koła. Stylizacji ponadczasowego szyku dodała biała torebka Birkin.

Fot. Getty Images

Lopez właśnie skończyła promować swój dokument „Halftime” wyprodukowany przez Netfliksa, który skupia się na jej występie podczas Super Bowl w 2020 roku, opowiada o trudach sławy, publicznym wizerunku i nieuniknionej krytyce. Aktorka ostatnio wypowiedziała się także na temat tego, że w przeszłości cierpiała na ataki paniki związane z przemęczeniem – w swoim newsletterze skierowanym do fanów, „On the JLo”, opisała trudny dla siebie okres. Obecnie jednak, jak twierdzi, nauczyła się stawiać siebie oraz swojego narzeczonego, Bena Affecka, na pierwszym miejscu. „Teraz, gdy przygotowuję się do ślubu, moim priorytetem jest rodzina. Moim celem jest mieć wystarczająco czasu, aby być kobietą, matką, partnerką czy po prostu osobą, której moi bliscy potrzebują” – napisała gwiazda.

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij