Znaleziono 0 artykułów
26.11.2022

Jennifer Lopez zapowiada nową płytę

26.11.2022
Jennifer Lopez zapowiedziała nowy album / Fot. Frazer Harrison, Getty Images

Jennifer Lopez po 20 latach od wydania albumu „This is me… Then” zapowiedziała nową płytę. Dziewiąty album artystki zatytułowany „This is me… Now” będzie zawierał m.in. utwór „Dear Ben Pt. II”.

Po głośnym wywiadzie, który ukazał się na łamach „Vogue'a”, Jennifer Lopez nie daje o sobie zapomnieć. Kiedy nagle usunęła wszystkie posty na swoim Instagramie, było pewne, że czeka na nas coś wyjątkowego. Już wiemy, że warto było czekać.

Jlo opublikowała pierwszy post na swoim koncie, który jest zapowiedzią jej nowego albumu. W krótkim filmiku, nawiązującym do okładki płyty „This is me… Then” z 2002 roku, zapowiedziała wydanie nowego albumu, który ukaże się w 2023.

Z opisu postu wiemy, że na albumie znajdzie się 13 utworów, a po ich tytułach możemy wnioskować, że będzie bardzo emocjonalnie i romantycznie. Jedna z piosenek jest specjalnie dedykowana mężowi piosenkarki – Benowi Affleckowi oraz ich „drugiemu” wspólnemu życia (Dear Ben pt. II”). Z kolei „Midnight trip to Vegas” nawiązuje do ich lipcowego ślubu w Las Vegas. Nie mamy wątpliwości, że do dnia premiery Jennifer Lopez jeszcze nie raz zaskoczy nas informacjami dotyczącymi nowego albumu.

Ewelina Kołodziej
Proszę czekać..
Zamknij