Znaleziono 0 artykułów
15.04.2020

J.Lo i Diddy razem w imię dobrej sprawy

15.04.2020
Jennifer Lopez i Diddy na rozdaniu nagród Grammy w 2000 roku (Fot. Getty Images)

Po 20 latach od rozstania gwiazdy spotkały się w szczytnym celu. Raper zorganizował maraton taneczny, zapraszając Jennifer Lopez do swojego live’a. W ramach inicjatywy Team Love internauci mogą wpłacać datki na rzecz lekarzy i pielęgniarek walczących z koronawirusem na pierwszej linii frontu.

Sean Combs, znany też jako Puff Daddy, P. Diddy albo Diddy, zorganizował pierwszą edycję maratonu tanecznego w zeszłą niedzielę. Dołączyły do niego gwiazdy takie jak Drake, Lizzo, Naomi Campbell, Ciara, czy Demi Lovato. Największą niespodzianką zrobiła jednak Jennifer Lopez i jej obecny narzeczony, Alex Rodriguez. Tańcząc do hitu Elvisa Crespo „Suavemente”, wokalistka żartowała, że to właśnie ona nauczyła Diddy’ego, jak się ruszać. Kiedy raper puścił swoją piosenkę, „Been Around the World”, niespodziewanie Rodriguez dołączył do tańca. Choć na przełomie mileniów Diddy i JLo byli parą, pozostali przyjaciółmi. Na koniec Diddy podziękował zarówno parze, jak i Bogu za połączenie sił w szczytnym celu. Dzięki maratonowi tanecznemu udało się zebrać cztery miliony dolarów dla Team Love.

Team Love działa razem z organizacją non-profit Direct Relief, która przekazuje leki i pomoc medyczną najbiedniejszym regionom świata. Wszystkie datki uzbierane na stronie zostaną przekazane na rzecz walki z COVID-19, szczególnie w marginalizowanych krajach i wśród społeczności dyskryminowanej na podłożu rasowym.

J.Lo i Diddy jako para byli ucieleśnieniem sukcesu. Tytułowa “Jenny from the block” z nowojorskiego Bronksu i “Daddy from the hood” z sąsiadującego Harlemu spotykali się pomiędzy 1999, a 2001 rokiem. Pojawiając się na rozdaniu nagród Grammy w 2000 roku, ustanowili status najgorętszej pary show-biznesu. Dziś oboje mają dzieci z innymi partnerami, ale pozostają w przyjacielskich relacjach.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij