Znaleziono 0 artykułów
31.05.2021

Vogue Polska Beauty Awards. Przedstawiamy jurorów pierwszej edycji konkursu

31.05.2021
Jury pierwszej edycji Vogue Polska Beauty Awards / Fot. materiały prasowe

Najbardziej wpływowe osobistości świata urody, ekspertki i eksperci branży beauty, influencerki – specjaliści w dziedzinie pielęgnacji, makijażu i kosmetologii już za kilka dni wybiorą najlepsze produkty, marki i zabiegi. Poznajcie jurorów pierwszej edycji konkursu Vogue Polska Beauty Awards!

Branża beauty nie ma dla nich tajemnic. Pierwsi dowiadują się o kosmetycznych nowinkach, a spośród setek produktów potrafią wybrać najlepsze. Dlatego to oni wyłonią zwycięzców w 35 kategoriach pierwszej edycji Vogue Polska Beauty Awards. Nominacje wskazała redakcja „Vogue Polska”. Najlepszych z najlepszych ogłosimy we wrześniowym wydaniu magazynu.

Joanna Czech / Fot. materiały prasowe

Prezentację jury zaczynamy od osoby, której nazwisko zna każdy w branży beauty. Joanna Czech to specjalistka od pielęgnacji skóry z ponad 30-letnim doświadczeniem. Jej innowacyjne zabiegi zgodne z filozofią slow-age cieszą się ogromną popularnością. Polka mieszkająca na co dzień w USA współpracowała z największymi gwiazdami. Jennifer Aniston, Carrie Mulligan, Michelle Williams, Rooney Mara, Anna Wintour, Kim Kardashian, Cate Blanchett, Kate Winslet – to tylko niektóre z jej klientek. Joanna Czech prowadzi kliniki w Dallas i Nowym Jorku. W przeszłości była doradczynią luksusowej marki kosmetycznej LaMer, a jesienią 2019 roku dołączyła do grona ambasadorów Diora.

Anna Jagodzińska / Fot. materiały prasowe

Z największymi współpracuje też Anna Jagodzińska – top modelka, jedyna jak dotąd Polka na okładce amerykańskiej edycji „Vogue’a”. Może się poszczycić kontraktami z wielkimi koncernami mody. Występowała na wybiegach m.in.: Roberto Cavalli, Givenchy, Louis Vuitton, Pollini czy Max Mary. Pojawiła się w kampaniach domów mody, takich jak: Moschino, DKNY, Pollini, Patrizia Pepe, Pinko oraz Calvin Klein. Anna Jagodzińska pojawiała się też na okładkach najlepszych magazynów świata, m.in. niemieckiego, australijskiego i włoskiego wydania „Vogue’a”.

Michał Bielecki / Fot. materiały prasowe

W jury Vogue Polska Beauty Awards zasiądzie także Michał Bielecki – stylista fryzur z kilkunastoletnim doświadczeniem, czterokrotny laureat nagrody Wella Trendvision. Michał studiował wzornictwo w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i Łodzi oraz projektowanie ubioru w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Jest ambasadorem Wella Professionlas. Obecnie pracuje głównie przy sesjach zdjęciowych, a życie zawodowe dzieli między Paryż i Warszawę.

Ewa Grzelakowska-Kostoglu / Fot. materiały prasowe

Ewa Grzelakowska-Kostoglu znana jako Red Lipstick Monster to wizażystka, kosmetolożka i niekwestionowana królowa polskiego YouTube’a. Prowadzony przez nią kanał makijażowy, na którym prezentuje poradniki związane z urodą i uczy świadomego podejścia do kosmetyków, śledzi ponad półtora miliona internautów. Ewa jest też autorką książek: „Tajniki makijażu”, „Tajniki DIY”, „Tajniki paznokci” oraz e-booka „Ciałopozytywny poradnik śniadaniowy”. Makijaż dla Ewy to narzędzie artystycznej ekspresji.

Patrycja Dobrzeniecka / Fot. materiały prasowe

W gronie jurorów Vogue Polska Beauty Awards nie mogło zabraknąć Patrycji Dobrzenieckiej – jednej z najbardziej rozpoznawalnych makijażystek w Polsce. Patrycja od ponad 20 lat jest ekspertką w dziedzinie mody i urody. Tworzy wizerunek polskich gwiazd oraz kampanie makijażowe dla największych marek kosmetycznych. Obecnie współpracuje z guru światowego make-upu Pat McGrath. Na koncie ma współpracę m.in. z Diorem. Na Instagramie dzieli się make-upowymi inspiracjami.

Marieta Żukowska / Fot. materiały prasowe

Hity branży beauty nie mają tajemnic również przed gwiazdami zainteresowanymi pielęgnacją i kosmetycznymi nowinkami. Marieta Żukowska, absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, członkini Polskiej Akademii Filmowej, laureatka 10 nagród teatralnych, kocha modę i wszystko, co związane z branżą urody.

Gosia Boy / Fot. materiały prasowe

Najlepsze kosmetyczne produkty, marki i zabiegi pomoże wybrać też Gosia Boy – redaktorka mody, influencerka, pasjonatka dobrego dizajnu. Gosia na co dzień współpracuje z markami mody i urody. Jej znakiem rozpoznawczym jest stylowy minimalizm.

Fot. materiały prasowe

W jury zasiądą również członkowie redakcji „Vogue Polska”: Michalina Murawska – redaktorka urody, Karolina Gruszecka – dyrektorka mody, oraz Szymon Machnikowski – dyrektor ds. marketingu i PR.

Redakcja „Vogue Polska”
Proszę czekać..
Zamknij