Znaleziono 0 artykułów
08.04.2019

Kate Middleton ma nową stylistkę

08.04.2019
Kate i William w Belfaście (Fot. materiały prasowe) 

Księżna Cambridge ubiera się ostatnio odważniej. To zasługa Virginii Chadwyck-Healey, związanej wcześniej z brytyjskim „Vogue'iem”.

Podczas gdy Meghan i Harry po przeprowadzce do Frogmore Cottage oczekują na narodziny pierwszego potomka, książę i księżna Cambridge odbyli wizytę do Irlandii Północnej. Nie dość, że Kate zachwyciła luzem, nalewając piwo w pubie w Belfaście, to jeszcze zwróciła uwagę swoją kreacją. Błyszcząca sukienka w miętowym odcieniu pochodzi z kolekcji włoskiej marki Missoni.

Wybrała ją dla Kate Virginia Chadwyck-Healey. Stylistka, która 12 lat spędziła w redakcji brytyjskiego „Vogue'a”, zastąpiła Natashę Archer na czas jej urlopu macierzyńskiego.

Dzięki Virginii Kate czuje się pewna siebie. Ginnie to jej tajna broń – mówią jej znajomi. Księżna ufa stylistce, bo znają się z czasów studiów na uniwersytecie St. Andrew's. Obie studiowały historię sztuki, tam też poznały swoich przyszłych mężów – Kate Williama, a Virginia – Oliviera. Ginnie pojawiła się też na Royal Wedding w 2011 roku. Na jej stronie internetowej 36-latki czytamy, że jest stylistką, konsultantką, prezenterką i dziennikarką, razem z mężem wychowuje też dwie córki. Warto też śledzić Ginnie na Instagramie w oczekiwaniu na wspólne zdjęcia z księżną.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij