Znaleziono 0 artykułów
15.03.2022

Kate Middleton w ulubionym kolorze księżnej Diany

15.03.2022
(Fot. Getty Images)

Księżna Cambridge Kate Middleton pojawiła się wraz z księciem Williamem na obchodach Dnia Wspólnoty Narodów w Opactwie Westminsterskim. I po raz kolejny zdecydowała się na stylizację w odcieniach niebieskiego, często wybieranego niegdyś przez Lady Di.

Księżna Kate i książę William 14 marca – z powodu pogarszającego się zdrowia królowej Elżbiety – zastąpili ją podczas uroczystości z okazji Dnia Wspólnoty Narodów. Kłopoty ze zdrowiem królowej sprawiły że część obowiązków przejęła para książęca

Po raz kolejny księżna zdecydowała się na kreację w kolorze lubianym przez księżną Dianę, po tym jak w zeszłym tygodniu wybrała niebieską stylizację na wizytę w Ukrainian Social Club. Był to sweter Alexandra McQueena, a liczyło się oczywiście nawiązanie do kolorystyki flagi Ukrainy. 

Tym razem – podczas obchodów Dnia Wspólnoty Narodów – miała na sobie długi płaszcz od Cathrine Walker, do którego dobrała toczek w tym samym odcieniu i zamszowe czółenka na obcasie. Rok temu, również podczas wizyty w Opactwie Westminsterskim, Kate miała na sobie kremowy płaszcz swojej ulubionej projektantki

Cathrine Walker współpracuje z rodziną królewska od wielu lat – nie tylko Kate uwielbia jej kreacje, często widywana była w nich księżna Diana. W 1988 roku na ślub Camilli Dunne i Ruperta Soamesa Lady Di założyła turkusową marynarkę projektantki. Niebieski wybierała na wiele oficjalnych okazji – jasny odcień tego koloru miała sukienka od Jacques’a Azagury, na którą księżna zdecydowała się, wybierając się na spektakl „Jezioro łabędzie” w Royal Alber Hall w 1997 roku.

Cała intensywnie niebieska kreacja, którą Kate Middleton założyła na wizytę w Opactwie Westminsterskim, była inspirowana stylizacjami matki Williama.

(Fot. Getty Images)

 

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij