Znaleziono 0 artykułów
25.10.2022

Kilian Kerner x Fielmann: Moda łączy się dobrym rzemiosłem

25.10.2022
Fot. Materiały prasowe

Okulary przeciwsłoneczne, to nie dodatek, ale oś stylizacji. Nie bez powodu nad ich designem pracują najciekawsi wizjonerzy mody. Kolekcja Kilian Kerner Colour Edition, która połączyła doświadczenie marki optycznej Fielmann i wizjonerstwo projektanta Kiliana Kernera, miała premierę na berliński tygodniu mody.

Ciemne szkła w kontrastowej, jasnej oprawie przywodzą na myśl stylistykę lat 90. i słynny look Kurta Cobaina. Aviatory ze słoneczno-żółtymi szkłami to amerykańska klasyka, a prostokątne ramki przeźroczystego tworzywa wpisują się w modny styl przełomu milenium. Kilian Kerner czerpie z estetyki vintage stawiając na wyraziste projekty, które stają się wisienką na torcie stylizacji. Użył ich też w pokazie swojej marki na sezon wiosna-lato 2023, który oglądaliśmy podczas berlińskiego tygodnia mody. Obok premiery kolekcji na nadchodzący sezon po raz pierwszy mieliśmy też okazję zobaczyć kolekcję Kilian Kerner Colour Edition stworzoną we współpracy z marką Fielmann.

Fot. Materiały prasowe

Wśród zdecydowanych akcentów kolorystycznych jak fiolet i róż, które stały się wyraźnym motywem pokazu, nie zbrakło uniwersalnych projektów, które opierają się sezonowym modom i trendom. Mowa o szerokich czarnych oprawkach z lekkim połyskiem. To wygodne i praktyczne okulary, za którymi można się schować, skutecznie chroniąc wrażliwą skórę twarzy przed słońcem. Fanom ponadczasowego casualu przypadną do gustu też węższe ramki z owalnymi szkłami z szylkretowym wzorem.

Fot. Materiały prasowe

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij