Znaleziono 0 artykułów
06.08.2022

Koniec związku Kim Kardashian i Pete’a Davidsona

06.08.2022
(Fot. Getty Images)

Koniec jednego z najbardziej medialnych związków. Jak podają zagraniczne media, Kim Kardashian i Pete Davidson zdecydowali się na rozstanie. Obserwowany przez cały świat związek przetrwał dziewięć miesięcy. Para nie odniosła się jeszcze oficjalnie do tej informacji, ale długo zwlekała też z potwierdzeniem, że zaczęła się spotykać.

Kim Kardashian i Pete Davidson poznali się na planie popularnego amerykańskiego show „Saturday Night Live” w październiku minionego roku. Po wspólnym skeczu, w którym pocałowali się na wizji, zaczęto spekulować o ich relacji. Przez kolejne kilka miesięcy celebrytka i komik spotykali się w tajemnicy, skutecznie unikając paparazzich. Dopiero na początku lutego 2022 roku Davidson potwierdził doniesienia o ich związku, a miesiąc później Kardashian pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem, czyniąc ją „Instagram official”. Jako para na czerwonym dywanie oficjalnie pojawili się po raz pierwszy w maju podczas White House Correspondents' Association Dinner.

Jeden z najsłynniejszych związków 2021 roku chętnie pokazywał się razem, zarówno na Instagramie jak i czerwonym dywanie. Kim i Pete zaszczycili swoją obecnością tegoroczną MET Galę, pozwalali się też fotografować podczas mniej oficjalnych wyjść, w trakcie których zaskakiwali dopasowanymi stylizacjami, a w social mediach chętnie dokumentowali swoje randki. Ostatni raz publicznie para była widziana razem w zeszłym miesiącu w Australii, gdzie Pete kręci swój nowy film „Wizards!”. Kim odwiedziła go wtedy na planie.

Magazyn „People” powołując się na swoje źródło, poinformował, że powodem rozstania był „napięty grafik obu gwiazd oraz ciągłe podróże, które bardzo utrudniały bycie razem”. Para nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij