Znaleziono 0 artykułów
03.08.2022

Kim Kardashian w baby tee

03.08.2022
Fot. Getty Images

Kim Kardashian jest ciągle obserwowana przez łowców trendów. Na paryskim tygodniu mody haute couture olśniewała stylizacjami. Teraz pokazała się w krótkim i obcisłym T-shircie, co potwierdza wielki powrót baby tees.

Ten sezon należy do Kim Kardashian. Od ekspansji jej marki Skims, po paryski tydzień mody haute couture, gdzie wraz z córką North przyciągały uwagę paparazzich dzięki neonowym stylizacjom - Kim udowadnia, że zna się na trendach. Teraz odpoczywająca na Hawajach celebrytka pokazała, jak stylizuje baby tee, czyli krótki i obcisły T-shirt z graficznym napisem.


Kim opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym wynurza się z morskich fal, ubrana w biały kostium Skims, na który narzuciła T-shirt z napisem „The Incredibles”, nawiązując do popularnej kreskówki „Iniemamocni”. Bluzka Kim wpasowuje się w panujący obecnie trend na baby tees, który lansują takie gwiazdy jak Bella Hadid, Olivia Rodriguez, Dua Lipa czy Hailey Bieber. It-girls stylizują krótkie T-shirty zwykle w stylu Y2K: zestawiają je z luźnymi spodniami z niskim stanem, z minispódniczkami, najlepiej od Miu Miu lub Diesla, lub z dłuższymi boho spódnicami.

T-shirt Kim jest dosyć zachowawczy, jeśli spojrzeć na początki mody na baby tees. W latach 90. i na początku XXI wieku Britney Spears paradowała w bluzce z sugestywnym hasłem „Dump him” („Rzuć go”), natomiast inna ikona noughties, Paris Hilton, do baby tees dobierała wiązane biodrówki. Czy prowokujące napisy powrócą do mainstreamu?

Iga Trydulska
Proszę czekać..
Zamknij