Znaleziono 0 artykułów
28.07.2023

Kim Kardashian w krótkiej wersji boba

28.07.2023
Kim Kardashian i Kourtney Kardashian-Barker

Kim Kardashian, której najbardziej rozpoznawalną fryzurą są włosy do pasa, zdecydowała się na krótkie cięcie. Teraz nosi boba, przypominającego uczesanie jej siostry Kourtney.

Kim Kardashian jest mistrzynią spektakularnych zmian fryzur: nosi kultowy kołyszący się kucyk, inspirowany latami 60., w naturalnym kolorze, a tydzień później – włosy sięgające pasa w intensywnym odcieniu różu. Teraz powróciła do sprawdzonego już przez siebie kilka lat wcześniej boba.

Jak rozjaśnianie zniszczyło włosy Kim Kardashian

Na MET Galę 2022 Kim przefarbowała włosy na platynowy blond, by upodobnić się do Marilyn Monroe i odtworzyć jeden z jej kultowych looków. Na początku 2023 roku fani zauważyli na TikToku córki Kardashian, że jej włosy są zniszczone po rozjaśnianiu, które według informacji podawanych w mediach trwało aż czternaście godzin. Na ich kondycję negatywnie miały też wpłynąć lata ich przedłużania.

Odważne cięcie to najskuteczniejszy sposób na uratowanie włosów

Kim Kardashian w nowej, krótkiej fryzurze (Fot. Instagram / @kimkardashian)

Podczas prezentacji nowych ubrań z kolekcji jej marki SKIMS, Kim pochwaliła się nową fryzurą. Gwiazda nosiła już wcześniej boba w stylu blunt, ale najnowsze cięcie włosów Kardashian jest jej najkrótszym do tej pory. Uwagę zwraca podobieństwo do boba jej starszej siostry Kourtney.

Nowa fryzura Kim wydaje się praktycznym, a jednocześnie efektownym wyborem na lato.

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij