Znaleziono 0 artykułów
02.11.2021

Kim Kardashian w sukience SKIMS X Fendi

02.11.2021
(Fot. Getty Images)

Kim Kardashian olśniła na rozdaniu nagród magazynu „Wall Street Journal”. Miała na sobie brązową sukienkę projektu SKIMS X Fendi. Wydarzenie odbyło się 1 listopada 2021 roku w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Na gali pojawili się także Lil Nas X, Demi Moore, Emily Ratajkowski i Ryan Reynolds. 

Brązowa kreacja ze skóry to owoc współpracy marki Kim SKIMS i domu mody Fendi. Sukienka, która kończy się przy kostce, jak chyba zawsze w wypadku Kim Kardashian, opina ciało. Kim uzupełniła całość o muszkieterki z wężowej skóry, które prześwitywały spod rozpinanej na suwak tkaniny. Dodała także rękawiczki za łokieć w lekko ciemniejszym odcieniu, a na nie włożyła srebrną biżuterię od marki Tiffany & Co. Założyła jeszcze kolczyki z tej samej serii z motywem kwiatowym. 

(Fot. Getty Images)

Uwagę zwraca charakterystyczne upięcie materiału na linii biustu. Przypomina ono bandaż, może być także kojarzone z bielizną amazonek czy klasyczną rzeźbą antycznej sylwetki. W końcu to ciałopozytywność jest motywem przewodnim marki SKIMS, która adresowana jest do każdego typu sylwetki. - Naprawdę lubię czuć się fit - mówiła Kardashian o motywach współpracy. Nowa współpraca łączy w sobie minimalizm SKIMS i luksus Fendi. Obok bielizny modelującej, znajdziemy tu odzież z dzianiny czy stroje kąpielowe. 

 

Kolekcja będzie dostępna w sprzedaży od 9 listopada 2021 roku.

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij